Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • English
Novinky

8.2.2016

Přehled seminářů k 21. výzvě IROP - Muzea

V návaznosti na postupné vyhlašování výzev Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pořádají Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jakožto Řídící orgán IROP a Centrum pro regionální rozvoj České republiky ve spolupráci s Eurocentry semináře pro žadatele.

3.2.2016

Regionální konference OSN "Evropský Habitat"

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR pořádá ve dnech 16. až 18. března v Kongresovém centru Praha regionální konferenci OSN Evropský Habitat na téma "Bydlení v životaschopných městech".

26.1.2016

Nové publikace MMR k evropským fondům 2014-2020

Ministerstvo pro místní rozvoj - Národní orgán pro koordinaci vydalo sérii informativních publikací, jejichž cílem je poskytnout žadatelům, příjemcům, ale i široké veřejnosti základní vhled do problematiky evropských fondů nastávajícího programového období 2014-2020. Všechny tituly jsou elektronicky volně ke stažení v sekci Publikace.

25.1.2016

Přehled seminářů k 20. výzvě IROP - Nízkoemisní a bezemisní vozidla

V návaznosti na postupné vyhlašování výzev Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pořádají Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jakožto Řídící orgán IROP a Centrum pro regionální rozvoj České republiky ve spolupráci s Eurocentry semináře pro žadatele.

14.1.2016

Otevíráme novou pobočku ve Zlíně!

Centrum pro regionální rozvoj České republiky otevírá další novou pobočku, tentokráte ve Zlíně. Pobočka bude sloužit jako kontaktní pracoviště pro program IROP ve Zlínském kraji. Pracoviště pro Evropskou územní spolupráci v regionu Střední Morava zůstává nadále v Olomouci. Nic se nemění ani pro příjemce v programu IOP, i pro ně kontaktní pracoviště zůstává v Olomouci.

13.1.2016

Přehled seminářů k 19. výzvě IROP - Technika pro IZS

V návaznosti na postupné vyhlašování výzev Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pořádají Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jakožto Řídicí orgán IROP a Centrum pro regionální rozvoj České republiky ve spolupráci s Eurocentry semináře pro žadatele.

11.1.2016

Program rakousko-české přeshraniční spolupráce zahájen

V pátek 8. ledna 2015 byl zahajovací konferencí oficiálně otevřen program rakousko-české přeshraniční spolupráce. Část Společného sekretariátu, který má administraci programu na starosti, bude i na české straně pod hlavičkou Centra pro regionální rozvoj České republiky. Sídlit bude v Brně.

8.1.2016

Agendy Regionální informační servis a Mapový server CRR ČR byly převedeny na MMR

Upozorňujeme všechny uživatele portálů Regionální informační servis a Mapový server CRR ČR, že jejich administrace byla od 1. ledna 2016 převedena na Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, odbor regionální politiky. Případné dotazy prosím směřujte na e-mailovou adresu Jirina.Sleichrtova(at)mmr.cz nebo telefonicky na 234 154 065.

8.1.2016

Oficiální zdroje informací k programu IROP

Upozorňujeme všechny žadatele a příjemce programu IROP, že dokumentaci prezentovanou jinými subjekty nemůže Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ani Centrum pro regionální rozvoj České republiky kontrolovat, a tudíž nemůže garantovat jejich aktuálnost a věcnou správnost. Proto doporučujeme čerpat informace vždy z oficiálních zdrojů - webu dotaceeu.cz nebo strukturalni-fondy.cz.

14.6.2015

Publikace o úspěšných projektech IOP

Řídicí orgán Integrovaného operačního programu představuje formou publikace 25 úspěšných projektů realizovaných v IOP. Publikace je v elektronické podobě ke stažení na stránkách Strukturálních fondů.


Archiv novinek