Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • English
Novinky

2.5.2016

Telefonní linky v pražském pracovišti Centra

Upozorňujeme, že z důvodu stěhování pracovišť centrály, Oddělení pro Středočeský kraj a Oddělení administrace OSS do nové lokality U Nákladového nádraží dochází také ke změně telefonních linek. Původní telefonní linky s předvolbou 221, příp. 234 již nejsou platné!
V současné době probíhá zřizování nových telefonních linek. Pracovníky je aktuálně možné kontaktovat emailem. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

2.5.2016

Centrum pro regionální rozvoj České republiky sídlí ode dneška na nové adrese

Centrum pro regionální rozvoj České republiky sídlí od dnešního dne na nové adrese U Nákladového nádraží 3144/4, Praha 3 - Strašnice. V novém sídle budou pohromadě všechna pražská pracoviště organizace, jež doposud sídlila ve třech různých budovách. Z pohledu veřejnosti se jedná především o dvě kontaktní místa pro Integrovaný regionální operační program (IROP), a to oddělení pro Středočeský kraj a oddělení OSS, které má na starosti administraci projektů organizačních složek státu.

26.4.2016

Přehled seminářů k 26. výzvě IROP - "eGovernment I."

V návaznosti na postupné vyhlašování výzev Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) pořádají Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jakožto Řídicí orgán IROP a Centrum pro regionální rozvoj České republiky ve spolupráci s Eurocentry semináře pro žadatele.

31.3.2016

Pracoviště Centra v Hradci Králové ode dneška na nové adrese v Evropském domě

Ode dneška sídlí pracoviště Centra pro regionální rozvoj v Hradci Králové v nových prostorách v Evropském domě, Švendova 1282, 500 03 Hradec Králové. Pobočka slouží jako kontaktní pracoviště pro IROP v Královéhradeckém kraji a pro udržitelnost programu IOP a pro programy Evropské územní spolupráce v regionu Severovýchod.

30.3.2016

Byly schváleny nové projekty přeshraniční spolupráce České republiky a Saska

V rámci OPPS Svobodný stát Sasko - Česká republika 2014-2020 byly schváleny další projekty.  Z prostředků Evropské unie bude podpořeno patnáct projektů, které se týkají kulturního dědictví, vzdělávání a cestovního ruchu. Podpořeny byly projekty zabývající se kulturou v jednotlivých regionech nebo podporou tradičních řemesel, hasičských sborů či přeshraniční kooperační výuky.

11.3.2016

Uveřejněno výkladové stanovisko k veřejným zakázkám IROP

Informujeme žadatele programu IROP, že na webových stránkách Centra bylo uveřejněno první výkladové stanovisko k veřejným zakázkám. Toto stanovisko řeší způsob zadávání veřejných zakázek na stavební práce v SC 1.1 IROP z pohledu povinnosti sčítání předpokládaných hodnot jednotlivých plánovaných stavebních akcí. Při konzultacích situací daného druhu prosíme vycházejte ze závěrů tohoto stanoviska.
Stanovisko naleznete
zde. O vydání dalších plánovaných stanovisek budeme informovat.

9.3.2016

Podívejte se na kulturní památky, které se díky IOPu dočkaly obnovy (VIDEO)

Konec roku 2015 znamenal i oficiální ukončení Integrovaného operačního programu. Ten byl zaměřen na řešení společných regionálních problémů v oblasti infrastruktury pro veřejnou správu, veřejné služby a územního rozvoje, to vše s cílem zvýšit kvalitu života obyvatel a atraktivitu ČR pro investory. Podívejte se s námi na kulturní památky, které se díky IOPu dočkaly obnovy.

26.1.2016

Nové publikace MMR k evropským fondům 2014-2020

Ministerstvo pro místní rozvoj - Národní orgán pro koordinaci vydalo sérii informativních publikací, jejichž cílem je poskytnout žadatelům, příjemcům, ale i široké veřejnosti základní vhled do problematiky evropských fondů nastávajícího programového období 2014-2020. Všechny tituly jsou elektronicky volně ke stažení v sekci Publikace.

11.1.2016

Program rakousko-české přeshraniční spolupráce zahájen

V pátek 8. ledna 2015 byl zahajovací konferencí oficiálně otevřen program rakousko-české přeshraniční spolupráce. Část Společného sekretariátu, který má administraci programu na starosti, bude i na české straně pod hlavičkou Centra pro regionální rozvoj České republiky. Sídlit bude v Brně.

8.1.2016

Agendy Regionální informační servis a Mapový server CRR ČR byly převedeny na MMR

Upozorňujeme všechny uživatele portálů Regionální informační servis a Mapový server CRR ČR, že jejich administrace byla od 1. ledna 2016 převedena na Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, odbor regionální politiky. Případné dotazy prosím směřujte na e-mailovou adresu Jirina.Sleichrtova(at)mmr.cz nebo telefonicky na 234 154 065.

8.1.2016

Oficiální zdroje informací k programu IROP

Upozorňujeme všechny žadatele a příjemce programu IROP, že dokumentaci prezentovanou jinými subjekty nemůže Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ani Centrum pro regionální rozvoj České republiky kontrolovat, a tudíž nemůže garantovat jejich aktuálnost a věcnou správnost. Proto doporučujeme čerpat informace vždy z oficiálních zdrojů - webu dotaceeu.cz nebo strukturalni-fondy.cz.

14.6.2015

Publikace o úspěšných projektech IOP

Řídicí orgán Integrovaného operačního programu představuje formou publikace 25 úspěšných projektů realizovaných v IOP. Publikace je v elektronické podobě ke stažení na stránkách Strukturálních fondů.


Archiv novinek