Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Seminář k aktuálním výzvám IROP (Jihočeský kraj) - výzva č. 81 "Rozvoj sociálních služeb II." a výzva č. 82 "Rozvoj sociálních služeb v sociálně vyloučených lokalitách II."

Počátek:
Konec:
Místo:
Kategorie:


6.9.2018
6.9.2018
Centrum pro regionální rozvoj České republiky, L. B. Schneidera 362/32, České Budějovice
Akce Centra
IROP - Integrovaný regionální operační program
Programové období 2014-2020


Centrum pro regionální rozvoj České republiky ve spolupráci s Eurocentrem České Budějovice Vás zve na seminář Dotační příležitosti k aktuálním výzvám IROP se zaměřením na představení Integrovaného regionálního operačního programu a aktuálních výzev č. 81 a 82 "Rozvoj sociálních služeb (v sociálně vyloučených lokalitách) II.".

Prezentace přednesou a vaše dotazy rádi zodpoví zástupci Centra pro regionální rozvoj České republiky a Eurocentra České Budějovice.

  • typ akce: seminář
  • datum a čas konání: 6. září 2018, 10:00 - 13:00
  • místo konání: L. B. Schneidera 362/32, České Budějovice
  • upřesnění místa konání: Centrum pro regionální rozvoj České republiky, Zasedací místnost

Pozvánka zde. Program zde.

Prosíme, potvrďte svou účast ideálně do 3. 9. 2018 přes registrační formulář ZDE nebo na e-mail: pavla.studnarova@mmr.cz

V rámci semináře "Dotační příležitosti k aktuálním výzvám IROP" pořádané MMR a CRR, budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace akce, které mohou být následně zveřejněny na webových stránkách organizací, v tisku a v dalších médiích. MMR a CRR nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.

Poslední aktualizace: 30.8.2018