Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishNovinky

25.5.2018

Česko-saské setkání žen - podnikatelek z řemeslných oborů

V polovině května se uskutečnilo v Děčíně první setkání žen podnikatelek z Čech a německého Saska, především z Drážďan a okolí. Všechny přítomné ženy představily své výrobky, projekty, nápady někdy i své životní příběhy, které byly zajímavé a velmi inspirativní.

14.5.2018

Výzvy na rozvoj infrastruktury sociálních služeb II. budou vyhlášeny v průběhu května

Dovolte nám vás informovat o vývoji plánu vyhlášení dalších výzev k předkládání projektů na rozvoj infrastruktury sociálních služeb v Integrovaném regionálním operačním programu (IROP). Výzvy na rozvoj sociálních služeb II. měly být podle harmonogramu výzev IROP na rok 2018 vyhlášeny v březnu 2018. Upozorňujeme žadatele, že vzhledem k náročnému vyjednávání s partnery ohledně parametrů výzvy budou výzvy vyhlášeny až v průběhu května 2018

10.5.2018

Centrum se zúčastnilo Dne Evropy a Stavebních veletrhů Brno

Centrum se v dubnu a květnu prezentovalo na dvou akcích: na konci minulého měsíce na Stavebních veletrzích Brno a 9. května na Dnu Evropy, který se uskutečnil v srdci Prahy na Střeleckém ostrově. Den Evropy se slaví jako připomenutí 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraničí Robert Schuman představil myšlenku mírové spolupráce v Evropě.

7.5.2018

Knihovny získají 650 milionů korun z evropských fondů. Zkvalitní služby pro čtenáře a budou chránit kulturní dědictví

Jedenáct českých a moravských knihoven si rozdělí dotaci ve výši 648 milionů korun z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Úspěšné projekty jsou zaměřené na digitalizaci knihovních fondů nebo rekonstrukci stávajících a budování nových depozitářů - tím zároveň přispějí k zachování kulturního dědictví země. K získání finanční podpory doporučili vybrané projekty specialisté Centra pro regionální rozvoj České republiky.

|<  1 2 3 > >|

Archiv novinek