Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishNovinky

22.3.2019

Centrum hledá aktivního samostatného člověka na místo manažera publicity

Centrum pro regionální rozvoj České republiky posiluje publicitu Integrovaného regionálního operačního programu (IROP) a zřízuje proto nové místo manažera publicity IROP, který bude zodpovědný za zviditelnění výsledků naší práce v programu IROP - propagaci toho, co má velký význam pro občany České republiky. Hledáme aktivní svébytnou osobnost s chutí do práce a nápady, které jsme připraveni podporovat při jejich realizaci.

21.3.2019

Školení pro příjemce v rámci programu Interreg V-A CZ-PL

Oddělení pro NUTS II Severovýchod a Společný sekretariát Programu Interreg V-A - Česká republika - Polsko si Vás dovoluje pozvat na Školení pro příjemce v rámci programu Interreg V-A Česká republika - Polsko, které se bude konat dne 4. dubna 2019 v Regiocentru Nový pivovar v Hradci Králové (10:00 - 13:45).

21.3.2019

Nová verze Manuálu přípravy a implementace projektu pro Interreg V-A SK-CZ

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky jako řídící orgán spolu s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR jako národním orgánem pro program Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika zveřejňuje novou verzi Manuálu přípravy a implementace projektu (příjemce/žadatel, verze 4.1.).

14.3.2019

Nová výzva z programu Interreg V-A SK-CZ - Kvalitní životní prostředí

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky jako řídící orgán spolu s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR jako národním orgánem pro program Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika vyhlašuje výzvu na předkládání žádostí o NFP č. INTERREG V-A SK-CZ/2018/10 (PO 2. - KVALITNÍ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ).

13.3.2019

MMR: IROP získal dalších 5,2 miliard, které rozdělí na projekty regionů

Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, získal dodatečných 5,2 miliardy korun, které poputují k náhradním projektům vybraných výzev. Navíc bude v květnu 2019 vyhlášena nová výzva na nízkoemisní vozidla ve třech uhelných regionech.


8.3.2019

Zástupci Centra předali reflexní vestičky dětem z přeloučské školky podpořené z IROP

Centrum pro regionální rozvoj letošním roce podpoří bezpečnost dětí darováním reflexních vest do řady mateřských škol v krajích. Všechny tyto školky prošly rekonstrukcí, modernizací nebo rozšířením, které z velké části spolufinancoval Integrovaný regionální operační program (IROP). Prvním z regionů, kde se reflexní vestičky dětem předávaly, byl Pardubický kraj - konkrétně se 6. března dočkali malí školáci z MŠ Za Fontánou v Přelouči.

1.3.2019

Centrum pozastavuje konzultace k zakázkám v IROP

V souvislosti s předložením velmi vysokého počtu žádostí o platbu v průběhu ledna a února 2019 pozastavuje Centrum pro regionální rozvoj od 1. 3. 2019  osobní a e-mailové konzultace k veřejným zakázkám, včetně dočasného omezení dílčích konzultací, spočívajících v posouzení technické části veřejných zakázek v IROP u pořízení zdravotnických přístrojů nebo zakázek ICT. Disponibilní kapacita Centra je nyní plně vytížena kontrolou předložených žádostí o platbu a s nimi spojených veřejných zakázek.

1.3.2019

EÚS - nové mzdové sazby typových pozic

Od 1. 3. 2019 platí pro projekty EÚS nové maximální hodinové sazby pro pracovníky v projektech podpořených z programů přeshraniční, nadnárodní a meziregionální spolupráce zaměstnané na HPP/DPP/DPČ. Podrobnosti naleznete zde.

28.2.2019

Aktualita pro výzvy č. 83, 84 a 85 - integrované výzvy pro sociální bydlení

Řídicí orgán IROP informuje o aktualizaci kontaktů na Kontaktní místo vydávající Pověřovací akt k výkonu služeb obecného hospodářského zájmu (příloha SPŽP č. 8 u výzev č. 83 a 84, č. 10 u výzvy č. 85) a vystavující Potvrzení o podání žádosti o pověření k výkonu služby obecného hospodářského zájmu (příloha SPŽP č. 7).
|<  1 2 3 > >|

Archiv novinek