Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishNovinky

22.9.2017

Jak předcházet auditním zjištěním poradí série seminářů

Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Auditním orgánem Ministerstva financí připravilo sérii seminářů věnovaných problematice auditu u projektů podpořených z evropských fondů. Účastníci se během podzimu ve všech krajských městech České republiky dozvědí praktické příklady z rizikových oblastí přímo od zástupců Auditního orgánu. Budou s nimi také moci konzultovat případné nejasnosti při realizaci svého projektu.

21.9.2017

Přes 3,3 miliard korun z IROP půjde na stanice složek IZS a jejich techniku

Více než 3,3 miliardy korun poskytlo Ministerstvo pro místní rozvoj prostřednictvím Integrovaného regionální operačního programu (IROP) na podporu integrovaného záchranného systému (IZS) v České republice. Dotaci obdržely například Hasičský záchranný sbor (HZS) kraje Vysočina či Královéhradeckého kraje. Finance poputují na vybudování nových hasičských stanic, jejich vybavení, na modernizaci výcvikových středisek a na spoustu dalších projektů.

21.9.2017

IROP - informace pro žadatele k ukončení výzev č. 23, 26 a 29 v SC 3.2

V souvislosti s ukončením příjmu projektových žádostí do Výzev č. 23 - Specifické informační a komunikační systémy a infrastruktura I., Výzvy č. 26 - eGovernment I. a Výzvy č. 28 - Specifické informační a komunikační systémy a infrastruktura II., které je plánováno na pátek 29. září 2017 (den po státním svátku) do 16:00, informujeme žadatele o tom, že po celý poslední den příjmu projektových žádostí bude zajištěna dostupnost pracovníků Centra, na které se mohou žadatelé obrátit v případě technických problémů se zpracováním a finalizací projektových žádostí v IS KP2014+. Tabulku s kontakty na pracovníky Centra naleznete v těle zprávy.

19.9.2017

Zapojte se do soutěže "POŠLI ZÁMĚR - VYHRAJ STÁŽ"

Společný sekretariát ČR - Polsko ve spolupráci s Centrem pro regionální rozvoj vyhlašuje soutěž "POŠLI ZÁMĚR - VYHRAJ STÁŽ". Soutěž je určena žákům středních škol a studentům vysokých škol, kteří mohou vyhrát buď placenou stáž nebo věcné ceny. Více o soutěži zde.

18.9.2017

Přečtěte si druhé letošní číslo Zpravodaje IROP

Letošní druhé číslo Zpravodaje IROP je tentokrát zaměřené na téma památek. V roce 2017 se totiž Česká republika může pochlubit prestižní cenou, která se týká takzvaných "památkářských Oscarů". Více o tomto ocenění a úspěšném projektu, který ji získal, se dozvíte na stránkách Zpravodaje. Dále se ve Zpravodaji dočtete o aktuálním vývoji podpory IROP v oblasti kultury - památek, muzeí a knihoven.
Zpravodaj si můžete přečíst zde.
|<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|

Archiv novinek