Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishNovinky

16.11.2017

Informace pro žadatele a příjemce k omezení konzultací veřejných zakázek IROP

Centrum pro regionální rozvoj České republiky informuje žadatele a příjemce IROP, že přistoupilo k omezení osobních a e-mailových konzultací k veřejným zakázkám. Uvedené omezení se týká zakázek, u nichž dosud nevznikla povinnost předložení dokumentace zakázky ke kontrole ze strany Centra tak, jak je uvedeno v platné dokumentaci IROP (viz kap. 5 Obecných pravidel pro žadatele a příjemce). Kontroly veřejných zakázek, u nichž žadatelům/příjemcům vznikla povinnost předložení dokumentace zakázky ke kontrole ze strany Centra, zůstávají tímto nedotčeny.

15.11.2017

Registrujte se na výroční konferenci Centra v Hradci Králové

Byla otevřena možnost registrovat se na Výroční konferenci Centra - NUTS II Severovýchod prostřednictvím webu - více informací zde. Cílem konference je představení činnosti pracovišť Centra v území NUTS II Severovýchod, prezentace dosažených výsledků v programech, které Centrum administruje, a seznámení s dalšími možnostmi čerpání.

15.11.2017

Mezinárodní konference k 10. výročí vstupu České republiky a Polska do Schengenského prostoru

Centrum pro regionální rozvoj České republiky a Euroregion Těšínské Slezsko vás zve na Mezinárodní konferenci k 10. výročí vstupu České republiky a Polska do Schengenského prostoru. Konference se uskuteční ve dnech 5. a 6. prosince 2017 v Cieszynie, v Divadle Adama Mickiewicza, Cieszyn (PL) a Čítárně a kavárně Avion, Český Těšín (CZ). Registrujte se zde.

14.11.2017

Doplnění informací k reportáži Českého rozhlasu Vysočina

V souvislosti s reportáží Českého rozhlasu Vysočina k projektu pořízení hasičské cisterny v Golčově Jeníkově zveřejňujeme upřesňující informace týkající se projektu pořízení hasičské techniky pro město Golčův Jeníkov.

13.11.2017

Informujeme o schválení důležitých změn v IROP

Evropská komise schválila revizi Programového dokumentu Integrovaného regionálního operačního programu (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj. Navýšeny tak budou například tyto výzvy: Nízkoemisní a bezemisní vozidla o 1,033 miliard korun, Infrastruktura základních škol o 413 milionů korun, Infrastruktura základních škol SVL o 956 milionů korun a Revitalizace vybraných památek II. o 1,550 miliard korun.

1.11.2017

Zveme vás na výroční konference Centra pro regionální rozvoj České republiky

Centrum pro regionální rozvoj České republiky vás zve na sérii výročních konferencí, které proběhnou v měsících listopadu a prosinci 2017 ve všech českých regionech ve vybraných krajských městech (Brno, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Praha, Ústí nad Labem). Celkem se jedná o sedm individuálních akcí zaštítěných příslušnými krajskými odbory Centra. Více v těle článku.

1.11.2017

Tři tisícovky projektů získají dotace z evropských fondů

Více než 3000 českých projektů získalo doporučení k obdržení evropské dotace, konkrétně z Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). K udělení finanční podpory je doporučilo Centrum pro regionální rozvoj České republiky, které žádosti o podporu hodnotí. Jedná se o široce zaměřené projekty, podporující zlepšení života v českých regionech, zahrnující revitalizaci kulturních památek a silnic, zefektivnění zdravotnické péče nebo nové technické vybavení hasičských složek státu. Celkový finanční objem příspěvku EU přesahuje 49 miliard korun.

|<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >|

Archiv novinek