Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishNovinky

4.1.2017

Konzultační dny odboru Evropské územní spolupráce v Liberci

Centrum pro regionální rozvoj České republiky zve kooperační partnery Programu spolupráce Česká republika - Sasko 2014 - 2020, partnery programu Interreg V-A Česká republika - Polsko, partnery meziregionálního programu Interreg EUROPE a partnery nadnárodních programů Interreg CENTRAL EUROPE a Interreg DANUBE z Libereckého kraje, jejichž projekt byl schválen, na konzultační dny, které se uskuteční v Liberci. Více informací v těle zprávy.

4.1.2017

URBACT III - zveřejněn formulář Soupisky výdajů-finanční zprávy

V návaznosti na zveřejnění formuláře Soupisky výdajů-finanční zprávy (formulář č. 7), který je součástí Pokynů pro příjemce ke kontrole pro program URBACT III, Centrum pro regionální rozvoj České republiky zveřejňuje upřesnění ke způsobu jeho vyplňování. Předmětem upřesnění je ustanovení a použití správného směnného kurz CZK/EUR ve sloupci N formuláře č. 7 - soupisky výdajů - finanční zprávy.

29.12.2016

Dvě poslední výzvy z IROP v roce 2016 přispějí 3,7 mld. Kč ke zkvalitnění infrastruktury v oblasti vzdělávání

Ministerstvo pro místní rozvoj vyhlásilo dvě výzvy na podání žádosti o podporu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu. Cílem výzev je podpořit infrastrukturu základních škol, středních a vyšších odborných škol a infrastrukturu pro zájmové, neformální a celoživotní vzdělávání. Celkem je v obou výzvách připraveno 3,7 mld. Kč z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Příjem žádostí bude zahájen 5. ledna 2017.

|<  1 2 3 4 > >|

Archiv novinek