Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishArchiv novinek

12.8.2019

Vyhrajte v devátém ročníku soutěže Vyfoť projekt

Během července a srpna pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj devátý ročník fotografické soutěže, které se mohou zúčastnit amatéři i profesionálové. Soutěžit je možné na týdenní téma a v kategoriích nejkrásnější fotografie a fotka plakátu/billboardu. Na vítěze čekají poukázky do e-shopu ve výši 1 000 - 5 000 Kč, navíc každý týden je možné vyhrát propagační předměty.

15.7.2019

Uzavření pobočky Centra ve Zlíně

Z důvodu celodenní odstávky vodovodní sítě společnosti Moravská vodárenská a. s., bude ve čtvrtek 18. 7. 2019 uzavřena pobočka Centra pro regionální rozvoj ve Zlíně.

Děkujeme za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.

 

28.6.2019

IROP významně podporuje infrastrukturu sociálních služeb a sociálního bydlení

Celkovou částkou 10,3 miliardy korun podpoří Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, během let 2014 - 2020 projekty infrastruktury sociálních služeb, deinstitucionalizace sociálních služeb, sociálního bydlení, komunitních center a polyfunkčních komunitních center.


27.6.2019

Tři miliony EUR pro policisty, cestovní ruch i kulturu v česko-bavorském pohraničí

Tři miliony EUR poputují na sedm schválených projektů v Programu přeshraniční spolupráce Česká republika - Svobodný stát Bavorsko 2014-2020. Jde například o projekty Husova cesta nebo Rozšiřování odborných znalostí a vzájemné spolupráce policistů. Podpořena bude díky projektu "Rozšiřování odborných znalostí a vzájemné spolupráce policistů" spolupráce českých a německých policistů při společném řešení mimořádných situací v pohraničí, potírání negativních celospolečenských jevů, zefektivnění činnosti útvarů policejních složek při společných zásazích a zefektivnění výměny informací.

27.6.2019

Výzva IROP č. 89 "Nízkoemisní a bezemisní vozidla pro uhelné regiony" byla aktualizována

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR jako Řídicí orgán IROP vydává dne 25. června 2019 aktualizaci Specifických pravidel pro žadatele a příjemce 89. výzvy IROP ?Nízkoemisní a bezemisní vozidla pro uhelné regiony?, která byla vyhlášena ve specifickém cíli 1.2 Zvýšení podílu udržitelných forem dopravy.

Předmětem aktualizace Specifických pravidel je upřesnění vybraných kapitol na základě výsledků kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu č. 18/24 Podpora veřejné městské a regionální dopravy financovaná v rámci Integrovaného regionálního operačního programu, která byla zaměřena mj. i na předchozí výzvy IROP v aktivitě Nízkoemisní a bezemisní vozidla.

27.6.2019

Z programu IROP bylo rozděleno již 90 miliard korun

Integrovaný regionální operační program (IROP), který spravuje Ministerstvo pro místní rozvoj, dosahuje v těchto dnech dalšího významného milníku. Již více než 90 miliard korun z Evropského fondu pro regionální rozvoj bylo rozděleno 6 567 projektům po celé České republice.

Příjemci tak realizují projekty za 79 % prostředků, které má IROP k dispozici.
|<  1 2 3 4 5 6 > >|