Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishArchiv novinek

16.4.2018

Dočasný výpadek telefonních linek na pobočce v Karlových Varech

Informujeme žadatele, příjemce a zájemce o informace k projektovým záměrům, že vzhledem k technickým problémům v části prostor územního odboru IROP v Karlových Varech nefungují ve dnech 16. - 17. dubna 2018 pevné telefonní linky. V případě potřeby kontaktujte osoby s mobilními telefonními čísly, uvedenými v sekci Kontakty. Informace budou příslušným manažerům projektu neprodleně předány. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

13.4.2018

Omezení provozu hlavní kanceláře

Informujeme všechny žadatele, příjemce a zájemce, že z provozních důvodů v pátek 13. dubna od 12 hodin je omezen provoz hlavní kanceláře Centra.
Veškeré podněty budou vyřízeny v pondělí 16. dubna. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

10.4.2018

Hledáme vedoucího oddělení administrace veřejných zakázek v Hradci Králové

Centrum pro regionální rozvoj České republiky hledá vedoucího nově vzniklého oddělení administrace veřejných zakázek v Územním odboru IROP pro Královéhradecký kraj. Místem výkonu služby je Hradec Králové.

2.3.2018

Centrum Vás zve na veletrh "Památky, muzea, řemesla"


Ve dnech 8. a 9. března pořádá společnost Incheba Expo v Holešovicích veletrh "Památky -  muzea - řemesla", kterého se Centrum zúčastní jako vystavovatel. Na setkání se pracovníci Centra těší ve stánku č. 156. Veletrh je pro návštěvníky po oba dny otevřen od 10 do 18 hodin.

22.2.2018

"Desatero k žádostem o platbu" pomůže ke zrychlení administrace IROP

Na základě získaných zkušeností z průběhu administrace Žádostí o platbu a Zpráv o realizaci (dále jen "ŽoP/ZoR") byl Centrem pro regionální rozvoj České republiky připraven souhrn deseti základních bodů ("desatero k ŽoP"), jejichž dodržování je nezbytné pro úspěšné dokončení kontroly projektu a následné proplacení schválených výdajů.

Desatero v žádném případě nenahrazuje povinnosti uvedené v metodice, jedná se pouze o výčet opatření, které pomůžou zrychlit administraci "ŽoP/ZoR". Desatero naleznete zde.

16.2.2018

Nenechte si ujít Veletrh dotačních příležitostí

Regionální kancelář agentury Czechinvest pro Kraj Vysočina pořádá 12. března pořádá v budově Krajského úřadu Kraje Vysočina v Jihlavě Veletrh dotačních příležitostí, kterého se partnersky účastní i specialisté Centra  (pro program IROP). Pozvánka na veletrh je zde.

15.2.2018

Využijte nabídku seminářů v oblasti energetických úspor

Centrum pro regionální rozvoj ve spolupráci s Eurocentry a Ministerstvem pro místní rozvoj vás srdečně zve na semináře na téma energetické úspory, ve kterých budou představeny možnosti spolufinancování pomocí evropských a celonárodních programů (podrobnosti a termíny jsou uvedeny v kalendáři akcí).
|<  1 2 3 > >|