Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • EnglishArchiv novinek

7.6.2019

Centrum na Pohádkové neděli na zámku Telč již tento víkend

Zámek Telč bude v neděli 9. června patřit nejen dětem, ale i jejich rodičům. Celý den bude plný zábavy, divadelních a žonglérských představení, soutěží pro děti, zámecký park plný pohádek a  pestré nabídky originálních výrobků  řemeslného trhu.

Navštívit můžete i stan Centra, který vedle informací nabídne soutěže pro děti i jejich rodiče, kde každý může za svou účast získat zajímavé drobné ceny, propagační předměty i sladkosti.

Podrobnosti o nedělní akci zaleznete zde.

3.6.2019

Pozvánka na seminář k 89. výzvě "Nízkoemisní a bezemisní vozidla pro uhelné regiony" - Praha, 6. června 2019

Seminář pro žadatele k 89. výzvě "Nízkoemisní a bezemisní vozidla pro uhelné regiony" se koná v Praze ve čtvrtek 6. června 2019. Na semináři budete detailněji seznámeni s parametry výzvy pro sociálně vyloučené lokality a pro lokality bez sociálně vyloučené lokality, podporovanými aktivitami, způsobilými výdaji, povinnými přílohami žádosti apod. Program, přihlašovací formulář k semináři naleznete zde.

16.5.2019

Přijďte navštívit stánek Centra během Muzejní noci v Kutné Hoře!

V pátek 17. května se na vás budeme těšit před Dačického domem v Kutné Hoře, který byl revitalizován díky podpoře z Integrovaného operačního programu (IOP). Ve stánku na vás čekají soutěže o ceny, v Dačického domě pak zábavný večer se šermířskou skupinou a programem pro děti.

10.5.2019

Zveme vás na Den otevřených dveří Národní základny humanitární pomoci ve Zbirohu

Zveme vás na zážitkovou akci "Den otevřených dveří Národní základy humanitární pomoci" ve Zbirohu na Plzeňsku dne 25. května 2019 od 10:00 do 16:00 hod. Během akce bude návštěvníkům představeno, jak evropské fondy pomohly ze zdevastovaných prostor bývalých kasáren vybudovat jedinečnou základnu humanitární pomoci, která v případě nouze pomáhá zachraňovat životy.

7.5.2019

Navštivte Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání

V Kutné hoře se v Galerii Středočeského kraje se  29. 5. 2019 koná Veletrh dotačních příležitostí a podpory podnikání, kde máte příležitost v jeden čas a na jednom místě konzultovat své záměry, či jen načerpat informace o dotačních titulech z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice. Pozvánka je ke stažení zde.

24.4.2019

Dotazník - spokojenost se službami EEN

Rádi bychom Vás požádali o vyplnění krátkého on-line dotazníku spokojenosti klientů se službami sítě Enterprise Europe Network za období 2017-2018. Dotazník je online, je třeba v něm zaškrtnout Českou republiku a odpovědět na 6 otázek, což by nemělo trvat déle než cca 3 minuty. Děkujeme!

15.4.2019

Program Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika nabízí nové semináře pro žadatele a příjemce

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky jako řídící orgán spolu s Ministerstvem pro místní rozvoj ČR jako národním orgánem pro program Interreg V-A Slovenská republika - Česká republika si Vás dovolují pozvat na semináře pro žadatele/příjemce. Více informací najdete zde. Pro účast na školení je potřeba vyplnit přihlašovací formulář.

9.4.2019

Úvěrová podpora EU - i pro malé a střední podniky

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na seminář, jehož cílem je seznámit vás s novinkami ve finančních nástrojích, vhodných zejména pro malé a střední podniky.

|<  1 2 3 4 > >|