Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Centrum Vás zve na veletrh "Památky, muzea, řemesla"

Platnost od - do:
Kategorie:


2.3.2018 - 9.3.2018
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
IROP - Integrovaný regionální operační program
Programové období 2014-2020

Ve dnech 8. a 9. března pořádá společnost Incheba Expo v Holešovicích veletrh "Památky -  muzea - řemesla", kterého se Centrum zúčastní jako vystavovatel. Na setkání se pracovníci Centra těší ve stánku č. 156.


Centrum pro regionální rozvoj je zprostředkujícím subjektem programu IROP, ze kterého se pro období 2014 -2020 podpořila obnova téměř stovky památových objektů ve výši přes 6 mld. Kč, například zámek Telč, hrad Karlštejn, hřebčín Kladruby a další.

Dejme minulosti budoucnost!

Mezioborové veletrhy PAMÁTKY - MUZEA - ŘEMESLA se uskuteční ve čtvrtek a v pátek 8. - 9. 3. 2018 na pražském Výstavišti Holešovice. Nezasahují pouze do oblasti památkové péče, záchrany a konverze historického dědictví a do sféry projektování a stavitelství, ale také restaurátorství a uměleckého řemesla, muzejnictví, představí se tu nové materiály a technologie, zajímavé projekty, interaktivní ukázky, workshopy, poradenství" Expozice nabídnou i možnosti cestování po památkových objektech a výstavy navazující na konference a semináře s tématy ?Nepřehlížejme drobné industriální stopy", "Architektura ve službách 1. republiky", "Nositelé lidových tradic a řemesel", "Cechy a tradiční řemesla", "Studentské architektonické návrhy na obnovu památek", a mnoho dalšího. Představí se více jak 100 vystavovatelů, v jejichž stáncích nebudou chybět ani praktické ukázky, poradenství a tradiční či méně tradiční řemesla. Ve dvou přednáškových sálech je navíc připraven opravdu pozoruhodný, návštěvníkům volně přístupný program konferencí, přednášek, diskusí a prezentací, výstavy", ale také Cech malířů a lakýrníků bude okořeněna mistrovskými zkouškami, které absolvují žáci hned osmi středních odborných škol z celé republiky.
Zveme Vás!

Více na www.incheba.cz/pamatky. Otevírací doba: čtvrtek a pátek 10:00 - 18:00

Poslední aktualizace: 9.3.2018