Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Centrum se zúčastnilo Dne Evropy a Stavebních veletrhů Brno

Platnost od - do:
Kategorie:


10.5.2018 - 6.7.2018
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
IROP - Integrovaný regionální operační program
Programové období 2014-2020

Centrum se v dubnu a květnu prezentovalo na dvou akcích: na konci minulého měsíce na Stavebních veletrzích Brno a 9. května na Dnu Evropy, který se uskutečnil v srdci Prahy na Střeleckém ostrově.

Den Evropy se slaví jako připomenutí 9. května 1950, kdy francouzský ministr zahraničí Robert Schuman představil myšlenku mírové spolupráce v Evropě. Někdy bývá také nazývaný jako Schumanův den.V Praze se 9. května 2018 představily nejen členské země EU na svých jednotlivých stáncích, ale ve společném stánku i operační programy EU, díky kterým může Česká republika využívat evropské dotační programy. Ve společném stanu programů jste mohli navštívit i zástupce Centra pro regionální rozvoj.

Večerní program pak patřil koncertům - vystoupily skupiny Poetika a Mirai a zpěvačka Emma Smetana.Na konci dubna jste také mohli navšítívit stánek Centra na Stavebních veletrzích Brno, kde se návštěvníci mohli mimo jiné dozvědět o možnostech, jak získat podporu pro své projekty na energetické úspory v bytových domech.

Těm, kteří nás během akcí navšívili, děkujeme a těšíme se na případné setkání v příštím roce.Poslední aktualizace: 10.5.2018