Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Den otevřených dveří na Ministerstvu pro místní rozvoj

Platnost od - do:
Kategorie:


22.10.2018 - 28.10.2018
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
IROP - Integrovaný regionální operační program
Programové období 2014-2020

Chcete se dozvědět více o Ministerstvu pro místní rozvoj, o jeho práci, nebo jen poznat pozoruhodné prostory hlavní budovy, která se nachází v historickém centru Prahy na Staroměstském náměstí? Navštivte ve dnech 27. a 28. října naše Dny otevřených dveří, které se konají u příležitosti 100 let od založení Československa. Uvítá vás osobně ministryně Klára Dostálová.

Ministryně přivítá první návštěvníky ve foyer ministerstva v půl desáté dopoledne. Každý zájemce si bude moci budovu prohlédnout ve skupině s průvodcem v rámci komentovaných prohlídek, které se budou konat každých 30 minut. 

Prohlídková trasa zahrne foyer budovy, jednací prostory ministerstva - velkou zasedací místnost, sekretariát a salonek ministryně a sál Akademie veřejného investování s výstavou historických fotografií. Dále jsou připraveny hned dvě virtuální reality - průjezd sta lety Československé historie a také fotobudka s rekvizitami připomínajícími první republiku. Pro zájemce o práci ministerstva a například i o dotační programy, pomáhající rozvoji regionů, budou k dispozici informační a propagační materiály. Při vstupu do budovy bude nutné se prokázat průkazem totožnosti.

Den otevřených dveří na MMR ČR se koná v budově ministerstva na Staroměstském náměstí (č.p. 6) v Praze, 27. a 28. října 2018, vždy od 9:30 do 16 hodin.

Poslední aktualizace: 22.10.2018