Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Centrum hledá aktivního samostatného člověka na místo manažera publicity

Platnost od - do:
Kategorie:


25.3.2019 - 29.3.2019
Centrum pro regionální rozvoj České republiky
IROP - Integrovaný regionální operační program
Programové období 2014-2020

Jsme velká celostátní organizace s pobočkami ve všech krajských městech. Administrujeme největší operační program v plánovaním období 2014 -2020 s názvem Integrovaný operační program (IROP), který podporuje rozvoj regionů České republiky v mnoha rozmanitých směrech, jako je výstavba silnic, nových školek a škol, nákup důležitých zdravotnických přístrojů jako jsou magnetické rezonance, apod. Zároveň přispívá ke zkvalitnění našeho každodenního života.

Chceme, aby výsledky naší práce byly vidět, proto jsme se rozhodli posílit publicitu a zřídili jsme nové místo manažera publicity IROP, jenž bude zodpovědný za zviditelnění výsledků naší práce a propagaci toho, co má velký význam pro občany České republiky. Hledáme aktivní svébytnou osobnost s chutí do práce a nápady, které jsme připraveni podporovat při jejich realizaci.

Poskytujeme zázemí velké celostátní organizace, jež spadá pod Ministerstvo pro místní rozvoj. Protože jsme služební úřad, potřebujeme, aby uchazeč měl, nebo do roka od nástupu složil služební zkoušku na obor služby 38 - Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy. V tom poskytneme veškerou podporu, včetně možnosti čerpání studijního volna.

Pokud jsme Vás zaujali, podívejte se prosím se na podrobné informace k vyhlášenému výběrovému řízení. Budeme velice rádi, když nám pošlete svoji nabídku. Informace naleznete na Úřední desce.

Poslední aktualizace: 4.4.2019