Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Vyhrajte v devátém ročníku soutěže Vyfoť projekt

Platnost od - do:
Kategorie:
12.8.2019 - 12.9.2019
IROP - Integrovaný regionální operační program

Během července a srpna pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj devátý ročník fotografické soutěže, které se mohou zúčastnit amatéři i profesionálové. Soutěžit je možné na týdenní téma a v kategoriích nejkrásnější fotografie a fotka plakátu/billboardu. Na vítěze čekají poukázky do e-shopu ve výši 1 000 - 5 000 Kč, navíc každý týden je možné vyhrát propagační předměty.

"Soutěž již devátým rokem pořádáme vždy během prázdninových měsíců - je to doba dovolených a výletů. Lidé toho mohou využít a pořídit pěkné fotografie zajímavých míst a ještě u toho vyhrát. Třeba památek bylo díky evropským fondům opraveno již přes tři stovky. Celkem je ale projektů již přes 100 tisíc - jsou nakupovány třeba nové vlaky, vybavení nemocnic či škol nebo revitalizovány parky - a plno z nich jich lidé zaručeně potkají i při obyčejné procházce či cestě do práce, " podotkla náměstkyně pro řízení sekce koordinace evropských fondů a mezinárodních vztahů Olga Nebeská a dodala: "Ty nejlepší fotografie pak bude možné vidět u nás webu, ale i jinde - například letos se objevily na výstavách fotografií úspěšných projektů v regionech."

Soutěž probíhá ve třech kategoriích. V první kategorii mohou soutěžící vyhrát každý týden ? stačí zaslat fotografii na téma, které bude vyhlášeno každé pondělí. Mezi tématy se objeví například doprava, životní prostředí nebo samostatná kategorie pro černobílé fotografie. Další novinkou je fotografie plakátu/billboardu, ve které je úkolem vyfotit vlajku EU s názvem daného projektu, které jsou u něj uvedeny. Vítězové těchto kategorií budou vylosováni ze všech zaslaných fotografií splňujících pravidla. Zároveň všechny zaslané fotografie jsou automaticky zařazeny do třetí kategorie - nejkrásnější fotografie, kde první místa vybere odborná porota.
 
Hlavní ceny získají vítězové kategorie nejkrásnější fotografie a výherce v kategorii fotka plakátu/billboardu, a to poukázky do internetového obchodu s elektronikou v hodnotách 5 000 Kč, 3 000 Kč, 2 000 Kč a 1 000 Kč. Ostatní výherci získají propagační předměty Ministerstva pro místní rozvoj.
 
Soutěž probíhá od 1. července do 1. září na 
stránce Soutěžte s fondy na sociální síti Facebook. Bližší informace a pravidla soutěže naleznete na www.vyfotprojekt.cz.

Poslední aktualizace: 14.8.2019