Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • English



Územní odbor IROP pro Moravskoslezský kraj

Oblast působnosti: Moravskoslezský kraj
Adresa:
30. dubna 635/35, 702 00 Ostrava
E-mail:
iropmoravskoslezsky(at)crr.cz
Mapa

Ředitelka odboru
 Ing. Gabriela Janošová
tel. 597 570 945 nebo 731 604 776, e-mail: gabriela.janosova(at)crr.cz

Sekretariát
Ing. Silvestr Khek - manažer podpory administrace
tel. 597 570 946 nebo 703 186 962, e-mail: silvestr.khek(at)crr.cz

Kontaktní osoby pro IROP

Specialista pro absorpční kapacitu
 PhDr. Marie Lichnovská, tel. 597 570 925 nebo 739 320 907, e-mail: marie.lichnovska(at)crr.cz

Specialista pro SC 2.5 Snížení energetické náročnosti v sektoru bydlení
Ing. Magdalena Drescherová, tel. 597 570 959 nebo 703 186 960, e-mail: magdalena.drescherova(at)crr.cz

Specialista pro SC 2.4. Zvýšení kvality a dostupnosti infrastruktury pro vzdělávání a celoživotní učení
Ing. Petra Juřinová, tel. 597 570 957 nebo 739 320 796, e-mail: petra.jurinova(at)crr.cz

Oddělení hodnocení

Vedoucí oddělení
Ing. Magdalena Drescherová, tel. 597 570 959 nebo 703 186 960, e-mail: magdalena.drescherova(at)crr.cz

Manažeři projektu
Ing. Iveta Kaňová, tel. 597 570 930, e-mail: iveta.kanova(at)crr.cz
Ing. Bohumila Kubíková, tel. 597 570 950 nebo 739 320 798, e-mail: bohumila.kubikova(at)crr.cz
Ing. Pavlína Marešová, tel. 597 570 939 nebo 739 320 906, e-mail: pavlina.maresova(at)crr.cz
Ing. Zuzana Lehnertová, tel. 597 570 923, e-mail: zuzana.lehnertova(at)crr.cz
Mgr. Lucie Plasgurová, tel. 597 570 922, e-mail: lucie.plasgurova(at)crr.cz
Ing. Radka Válová, tel. 597 570 921, e-mail: radka.valova(at)crr.cz
Mgr. Jan Schneider, tel. 597 570 951, e-mail: jan.schneider(at)crr.cz
Ing. Jana Černínová, tel. 597 570 938, e-mail: jana.cerninova(at)crr.cz
Ing. Zdeněk Gruszka, tel. 597 570 942, e-mail: zdenek.gruszka(at)crr.cz
Ing. Petr Putnioř, tel. 597 570 948, e-mail: petr.putnior(at)crr.cz
Ing. Hana Navrátilová, tel. 597 570 944, e-mail: hana.navratilova(at)crr.cz

Metodik pro CLLD
 RNDr. Marek Putala, tel. 597 570 924 nebo 602 474 659, e-mail: marek.putala(at)crr.cz

Oddělení realizace

Vedoucí oddělení
 
Ing. Petra Juřinová, tel. 597 570 957 nebo 739 320 796, e-mail: petra.jurinova(at)crr.cz 

Manažeři projektu
Ing. Petr Hrtús, tel. 597 570 961, e-mail: petr.hrtus(at)crr.cz
Ing. Petra Rinková, tel. 597 570 962 nebo 739 320 797, e-mail: petra.rinkova(at)crr.cz
 Mgr. Jadwiga Szczepanek, tel. 597 570 958, e-mail: jadwiga.szczepanek(at)crr.cz
Ing. Irena Pocedičová, tel. 597 570 952, e-mail: irena.pocedicova(at)crr.cz
Ing. Zuzana Sztemonová, tel. 597 570 955, e-mail: zuzana.sztemonova(at)crr.cz
Ing. Ivana Polášková, tel. 597 570 940, e-mail: ivana.polaskova(at)crr.cz 
Mgr. Petr Piekarczyk, tel. 597 570 943, e-mail: petr.piekarczyk(at)crr.cz
Ing. Hana Majko, tel. 597 570 937, e-mail: hana.majko(at)crr.cz
Mgr. Alena Matoušková, tel. 597 570 953, e-mail: alena.matouskova(at)crr.cz

Projektový manažer - rozpočtář
Ing. Monika Tomiczková, tel. 597 570 956 nebo 703 186 965, e-mail: monika.tomiczkova(at)crr.cz

Administrátor monitorovacího systému

 
Ing. Jana Matoušková, tel. 597 570 947 nebo 703 186 961, e-mail: jana.matouskova(at)crr.cz

Specialista na administraci veřejných zakázek
JUDr. Jan Kazda, tel. 597 570 936 nebo 703 186 964, e-mail: jan.kazda(at)crr.cz
Ing. Anežka Liberdová, tel. 597 570 941 nebo 703 186 963, e-mail: anezka.liberdova(at)crr.cz