Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Střechy Praha

Počátek:
Konec:
Místo:
Kategorie:
9.2.2018
9.2.2018
Praha, ČR
EEN - Enterprise Europe Network

Podnikáte ve stavebnictví a hledáte nové partnery v Německu? Připravujeme pro Vás obchodní jednání s podnikateli z Drážďan a okolí.

Matchmaking business meetings = obchodní jednání = předem připravené 20-ti minutové obchodní schůzky podle Vašich požadavků proběhnou během veletrhu.

Hlavním partnerem projektu je EEN při Řemeslnické komoře v Drážďanech - HWK Dresden, které organizuje misi německých firem na veletrh. Nabízíme Vám možnost individuálních jednání s účastníky mise, podnikateli, kteří zde budou hledat nové výrobce a dodavatele stavebních materiálů i stavební firmy na zajištění subdodávek pro vlastní stavební zakázky na německém i českém trhu.

Oborové činnosti veletrhu: nízkoenergetické, pasivní a nulové stavby, materiály a technická zařízení pro tento typ budov, lesní hospodářství, zpracování dřeva, dřevěné stavby, konstrukce, stavba a renovace střech,  solární technika, střešní fotovoltaika, biomasa, tepelná čerpadla, kogenerace a akumulace energie, setkání řemeslníků, nástroje, nářadí ruční a elektrické,...

Z Německa přijedou truhlářské firmy, zhotovitelé krovů, vybavení pro zahrady a dětská hřiště, či pergol, dřevěných teras, fasád a plotů, které:

  • Hledají kontakty na pily a dodavatele stavebního řeziva: hranolů, fošen, latí a veškerého dřeva pro truhlářské potřeb
  • Hledají i truhlářské firmy a OSVČ pro přeshraniční spolupráci na německém trhu
  • Poptávka na výrobce dřevěných oken a dveří na zakázku - pro vlastní dřevěné dětské domky a hřiště
  • Specifická poptávka po suchém stavebním dřevu - nejlépe dubu

Termín přihlášení 6.2.2018

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel. 225 855 312, e-mail eva.hrubesova(at)crr.cz

Poslední aktualizace: 8.12.2017