Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Kontakt -> Kontrakt (uzávěrka přihlášky)

Počátek:
Konec:
Místo:
Kategorie:
25.9.2016
25.9.2016
Výstaviště Brno
EEN - Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network při Centru pro regionální rozvoj ČR Vás zve na dvoudenní obchodní jednání s firmami z celé republiky i EU, která se konají při Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Účast na akci Vám zajistí až 27 předem připravených jednání během 2 dnů. Schůzky se budou konat v prostorách akce Kontakt-Kontrakt v pavilonu A2, vystavovatelé mohou pozvat firmy i na své stánky. Návštěvníci zase budou míst dostatek času i na prohlídku veletrhu.

Obory:

Důlní, hutní, keramická a sklářská technika, materiály a komponenty pro strojírenství, pohony, hydraulika a pneumatika, chladicí technika a klimatizace, plasty, gumárenství a chemie, kovoobráběcí a tvářecí stroje, nářadí, povrchové a tepelné úpravy, svařování, pájení a lepení kovů, energetika a silnoproudá elektrotechnika, elektronika, automatizace a měřicí technika, ekotechnika, výzkum, vývoj, transfer technologií, doprava, manipulace, průmyslové balení, skladování a logistika

Registrační poplatky: návštěvník veletrhu 1000 Kč + DPH, vystavovatel 500 Kč + DPH

Cena zahrnuje volný vstup na veletrh, exkluzivní jednací místo, propagaci v on-line katalogu, podnikatelská setkání se společenským večerem, asistenci v přípravě akce i během jednání.

Speciální nabídka: registrace do 31. března 2016 - účast zdarma

Termín přihlášení: 25. září 2016

Akce se koná 3. - 4. října 2016

Webová stránka projektu: http://kk2016.converve.com - zde najdete praktické rady i katalog účastníků

Přihláška

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel. 234 006 232, e-mail hrubesova@crr.cz.

Poslední aktualizace: 7.6.2016