Centrum pro regionální rozvoj
České republiky

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

  • Česky
  • Englishzpět

Obchodní mise na Sicílii "Sicily4Expo2015"

Platnost od - do:
Kategorie:
1.5.2015 - 31.10.2015
EEN - Enterprise Europe Network

Obchodní mise jsou určeny firmám se zájmem o sicilské zboží a služby - odběratelům, distributorům atd. Součástí misí jsou vždy dvoustranné schůzky se sicilskými podniky a dále buď návštěvy firem, společenská akce nebo návštěva výstavy Expo (viz program misí).

Náklady na cestu a ubytování účastníků (1osoba z firmy) hradí pořadatel (the Region of Sicily -Department for Economic Activities), který má zároveň poslední slovo při výběru přihlášených firem na akci.

Místa a termíny (viz též program misí):

Palermo, 12.-15. července 2015 - již proběhlo
Pro odběratele zboží v těchto oblastech: zemědělsko potravinářský průmysl, bio potraviny, turistika, móda a design (včetně šperků a doplňků), řemesla, námořnictví

Mazara del Vallo (Trapani), 8.-11. října 2015
Pro odběratele zboží v těchto oblastech: zemědělsko potravinářský průmysl, turistika, móda a šperky, moře (chov ryb, úprava voda, stavba lodí, chartrová přeprava, turistické přístavy, plující konstrukce, služby apod.)
Přihláška

Milano a Catania, 25.-28. října 2015
Pro odběratele zboží v těchto oblastech: mechatronika, ICT, obnovitelné zdroje energie, biomedicína, ekologické stavby, design, udržitelná mobilita, vodní a odpadové hospodářství
Přihláška

Pokud byste měli o akci zájem, prosím o vyplnění příslušné přihlášky a o její zaslání e-mailem zpět na een@crr.cz. Pořadatel vybírá zájemce na základě této přihlášky, věnujte tedy prosím vyplnění formuláře zvýšenou pozornost.

Web akce zde: https://www.b2match.eu/sicily4expo

Kontakt: Petra Šmídová, smidova@crr.cz, tel: 234 006 233

Poslední aktualizace: 17.9.2015