Připravované b2b akce

29. 5. 2023

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky připravuje několik B2B jednání pro firmy z různých oborů. Vždy se jedná o obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU i dalších zemí. Projekty jsou organizovány online (úspora financí i času), prezenčně (návrat k osvědčeným osobním jednáním) nebo hybridně (kombinace obou způsobů). Účast na všech vyjmenovaných akcích je bezplatná.

 • Mise německých a francouzských stavebních firem na veletrh FOR ARCH 2023
  22.9.2023, Praha, prezenčně
  Máte-li zájem o tato b2b jednání, která se uskuteční přímo na veletrhu v pražských Letňanech, napište nám prosím. Až budeme mít více informací i seznam účastníků mise, zkontaktujeme se s Vámi. K této akci nebude vytvořen registrační nástroj. Účastníci obdrží od nás i vstupenky na veletrh.
 • VIRTUAL BROKERAGE EVENT @ INNOVATION VILLAGE 2023
  16.-30.10.2023 Neapol, Itálie, on-line
  https://innovation-village-2023.b2match.io/
  Obory: Letecký průmysl, udržitelná mobilita, logistika, chytré město, Kulturní dědictví, cestovní ruch, kreativní průmysly, sociální inovace, digitální vzdělávání, Digitální technologie a aplikace pro sport, Energie, životní prostředí, udržitelná výstavba, Potraviny, udržitelné zemědělství, Biotechnologie a zdravotnictví, Nové materiály, inovační materiály, Chytré technologie, robotika, IoT, ICT, AI a další
 • Torino Fashion Match 2023
  28.-30.6.2023 Mercato Centrale, Torino, Itálie, prezenčně
  https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/
  B2b akce, na které se setkávají malé a střední podniky, výrobní textilní společnosti, nákupčí, maloobchodníci, dodavatelé, odborníci a investoři z těchto oborů: FASHION & TEXTIL |SPORTSWEAR & ACTIVEWEAR| VODNÍ SPORTOVNÍ TEXTIL | KREATIVNÍ PRŮMYSL| FASHION DESIGN TECHNOLOGIES. Realizovaná obchodní jednání Vám umožní vytvářet mezinárodní partnerství pro růst vašeho podnikání, vytváření nových kontaktů, setkávání s klienty a uvidíte též mezinárodní módní přehlídky. Budete obklopeni světem inovativních značek, kde můžete objevovat různé kultury a trhy. B2b jednání jsou součástí Turínského týdne módy 2023!