Získejte nové kontakty na B2B jednáních MBM Tourism Prague 2023

23. 1. 2023

Podnikáte v cestovním ruchu a rádi byste získali nové kontakty z mezinárodního prostředí? Pak by vám jistě neměla uniknout B2B jednání MBM Tourism Prague 2023, díky nimž můžete rozšířit svou síť obchodních partnerů a načerpat cenné zkušenosti.

Již 4. ročník populární mezinárodní akce se uskuteční v pátek 17. března 2023 na veletrhu Holiday World & Region World, který se odehraje v pražských Letňanech v budově PVA Expo. Pokud se nemůžete zúčastnit osobně, obchodní jednání budou probíhat i v online prostředí, a to 16. března 2023 na stránce události. Účast je v obou případech zdarma.

Proč se zúčastnit B2B jednání?

Matchmaking business meetings (B2B jednání) jsou předem připravené obchodní schůzky podle vašich požadavků. Tato forma obchodních setkání se těší velké oblibě a již v minulosti vedla k mnoha úspěšným partnerstvím.

Schůzky trvají 20 minut a můžete uskutečnit až 15 jednání. Partnery na jednání si vyberete z přihlášených českých i mezinárodních firem, které naleznete v katalogu na webu události před jejím začátkem. Výběr je tak zcela na vás.

Navázání nových kontaktů není však jediným přínosem. S ostatními hráči na poli cestovního ruchu si navíc vyměníte zkušenosti a třeba získáte nápady, které vaše podnikání posunou zase o krok dál. Nepropásněte tak svou šanci a registrujte se již dnes.

Na jaké obory a aktivity se MBM Tourism zaměřuje?

  • Asociace, instituce a klastry z oblasti cestovního ruchu
  • Cestovní kanceláře a agentury
  • Hotely, restaurace, lázně, wellness
  • Doprava a udržitelná mobilita
  • Digitální řešení pro cestovní ruch, podpůrné služby pro turismus, udržitelnost, nové trendy, projektové partnerství
  • Kulturní dědictví, restaurování a renovace

V případě dotazů kontaktujte Evu Hrubešovou (eva.hrubesova@crr.cz, tel. 225 855 312) z oddělení EEN. Těšíme se na vás!

Stáhněte si pozvánku ve formátu PDF.