CEE Automotive Supply Chain 2022: Challenges for Automotive Supply Chain in 2023 and Beyond

26. 9. 2022

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky ve spolupráci s kolegy ze sítě EEN zve firmy, dodavatele do automobilové výroby na konferenci a obchodní b2b jednání.

Již pátý ročník CEE AUTOMOTIVE SUPPLY CHAIN se uskuteční v Žilině. V loňském roce (v Olomouci) více než 300 firem z 10 zemí se zúčastnilo této akce, která nabízí zajímavý dvoudenní mix zahrnující mezinárodní konferenci, večerní neformální schůzky a oficiální b2b jednání mezi firmami z automobilového průmyslu.

Hlavními organizátory jsou Zväz automobilového priemyslu Slovenskej republiky a AutoSAP – Sdružení automobilového průmyslu. Partneři EEN zajišťují program druhého dne, tedy b2b jednání mezi zúčastněnými firmami.

Téma konference bude: Výzvy pro automobilový dodavatelský řetězec v roce 2023 a dále, přítomni budou zástupci významných firem z automobilového průmyslu v regionu střední Evropy, ti jsou pak k dispozici i druhý den, kdy jejich nákupčí = „buyers“ jednají s přítomnými dodavateli.

Obory: výroba automobilových částí a komponentů; systémy a moduly, IT, automatizace výroby, servis, R&D v automobilovém průmyslu, logistika.

Poplatky:

  • Standard – 400 €, dvoudenní vstupenka zahrnuje účast na úterní konferenci a večerní recepci i středečních b2b jednáních, veškeré občerstvení během akce, Early bird –320 € při registraci do 9.9.2022
  • Basic – 360 €, pouze jednodenní vstupenka na konferenci a večerní recepci, občerstvení během akce, Early bird 280 € – při registraci do 9.9.2022. Nezahrnuje účast na b2b jednáních! Účastník s Basic vstupem se může b2b jednání zúčastnit pouze se svým kolegou z firmy, který má zaplacený Standard registrační poplatek.

Ceny nezahrnují DPH 20 %.

Nabídka pro klienty EEN: sleva 10 % při uvedení promo kódu – na požádání obratem zašleme.

Webová stránka akce: https://www.ceeautomotive.eu/.

Datum a místo konání: 11. – 12.října 2022, Žilina – Slovensko.

Přihlášení do 5.10.2022 na webové stránce: https://www.ceeautomotive.eu/signup.

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .