Den otevřených dveří na pardubické pobočce

5. 8. 2022

Vyhlášením první výzvy během minulého týdne oficiálně odstartovala nová etapa Integrovaného regionálního operačního programu (IROP). Při této příležitosti uspořádala pardubická pobočka Centra Den otevřených dveří pro své regionální partnery, žadatele i příjemce.

Pardubická pobočka tak ihned zkraje nového programového období podpořila významné regionální partnery v jejich projektových snahách. Dne otevřených dveří se zúčastnili například zástupci Regionální rozvojové agentury Pardubického kraje či představitelé ITI Hradecko-pardubické aglomerace. Účastníci měli mimo jiné možnost zkonzultovat své konkrétní projektové záměry s odborníky z Centra. Ti jim kdykoliv poradí také s administrací veřejných zakázek, žádostí o platbu nebo zpráv o udržitelnosti.

Naším hlavním cílem bylo předat regionálním partnerům aktuální informace k novému IROP a poskytnout jim podporu ihned na začátku programového období. Věříme, že díky tomu získají lepší přehled o harmonogramu výzev a nových hodnotících kritériích. Už teď se velmi těším na projekty, které se v nadcházejícím období zrealizují a přispějí tak k dalšímu rozvoji našeho kraje,“ řekla Lenka Fodorová, ředitelka pardubické pobočky Centra.

Všichni žadatelé i příjemci mohou brzy očekávat další podobné události, na kterých vás samozřejmě rádi přivítáme.
Sledujte náš kalendář akcí a setkejte se s našimi odborníky i ve svém kraji.

V Pardubickém kraji se můžete těšit také na:

Potřebujete poradit se svým projektem? Využijte služeb našeho konzultačního servisu.