Ohlasy od klientů (výběr za období 2017 - 2020)

Z děkovných dopisů

 • “Mnohokrát Vám děkuji za opravdu rychlou zpětnou vazbu a perfektní detailní řešení. Velmi jste nám pomohla.”
 • “Velmi děkuji za zaslané závěry, určitě nám budou k užitku a vážím si Vašeho zodpovědného a detailního přístupu k věci.”
 • “Já Vám opravdu moc děkuji a kdybych mohl být někdy v budoucnu s čímkoliv nápomocen, jsem plně k dispozici. Velice nám to pomohlo rozplést poměrně složitý příběh.”
 • “Mockrát děkuji za čas, který jste věnovala firmě…Doufám, že si uvědomili, že jsou Vaším velkým dlužníkem. Já jenom zírám, jak dokonalý návod jste jim připravila.”
 • “Děkuji mockrát za pomoc 🙂 Vaše práce má smysl.
 • “Služby poskytované prostřednictvím Vaší sítě EEN hodnotím jako velmi cenné a přínosné. Jedná se o ucelené a komplexní informace týkající se právní problematiky přeshraničního poskytování služeb a informace týkající se vysílání pracovníků do zahraničí, dodržování pracovně-právních podmínek vyslaných zaměstnanců, nahlášení a kvalifikační předpoklady, sociální a zdravotní pojištění, platby DPH a daně z příjmů a mnohé další. Naše společnost se zabývá inženýrskou činností v oblasti výstavby a rekonstrukce interiérů komerčních prostor. Před třemi roky byla naše společnost oslovena stávajícími klienty i pro zahraniční spolupráci. S poskytováním mezinárodních služeb jsme neměli žádné zkušenosti, nicméně rozšíření služeb i do jiných států bylo pro naší společnost nemalou výzvou. Z počátku bylo velmi problematické získat jakékoliv potřebné informace. Až do té doby, než se naskytla ta možnost oslovit Vaší síť Enterprise Europe Network, paní RNDr. Jitku Ryšavou, kterou osobně považuji za profesionálního a špičkového odborníka a velmi si vážím naší dosavadní spolupráce, díky níž jsme měli tu možnost zajistit veškeré potřebné úkony a náležitosti v poskytování přeshraničních služeb, a to konkrétně do zemí jako je Německo, Rakousko, Francie, Belgie, Dánsko a Slovensko, ať již prostřednictvím telefonických a e-mailových konzultací, pořádaných seminářů či poskytnutých příruček. Touto cestou ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další úspěšnou spolupráci.”
  (23.8.2017)

 • “Velice Vám děkuji za Vaši iniciativu. Bylo by potřeba v naší republice více takto zapálených lidí, jako jste Vy 🙂 “
 • “Moc děkuji za zaslané informace a jejich skvělé zpracování. Hodně jste mi pomohla.”
 • “Moc děkuji za vyčerpávající informace. Sice jste nás nepotěšila a tuto ojedinělou zakázku asi raději odmítneme, ale i přesto moc děkuji.”
 • “Děkuji za zaslané informace a za novou brožuru, je fakt super. Hezké dny a pozdrav úžasné paní Ryšavé.”
 • “Velice Vám děkuji za zodpovězení mých dotazů, velice mi to pomohlo. Také děkuji za rychlost, s jakou jste se s tím vypořádala.”
 • “Veľmi vám chcem poďakovať za vašu pomoc a informácie, ktoré ste mi napísali, veľmi mi to pomohlo.”
 • “Dear Jitka and Petra, You are brilliant, this is perfect! Thank you so much for all your effort and work to help me and my client.
  (30.6.2017, od kolegů ze sítě EEN z Nottinghamu, UK)

Zpětná vazba – matchmakingové akce

 • Dobrý den,
  tak to chci tedy z celého srdce❤️ poděkovat, že jsem díky vám dostal kontakt na virtuální b2b jednání Denkmal. Při vší té práci si nikdy na něco takového neudělám čas. Získal jsem užitečný kontakt na skvělého tesaře v Německu a rýsuje se prostor pro spolupráci a možná i společný mezinárodní workshop tradičního tesařství v Rumunsku. Děkuji vám i za nabídku tlumočení, i když jsem jí nevyužil a za průběžnou podporu a připomínky i kontakty. Těším se, že brzy opět vašich služeb využiji, pokud se pustím do zakázek v Německu a nebo při příštím b2b Denkmal, na který se moc těším a doufám, že už nebude jen on-line.
  Roman Klouček, Woodworking Inspiration s.r.o.
  (listopad 2020, účastník matchmakingových jednání CONTACT “denkmal”)
 • Vážená paní Hrubešová,
  chtěla jsem ještě jednou velmi poděkovat za úžasné zorganizování a spolupráci v rámci online veletrhu „DENKMAL“, kde jsem dnes absolvovala 4 a v pondělí ještě navážu 2 nová obchodní jednání. Díky výběru a přípravě, byly mé protistrany i já, perfektně připraveny. Věděli jsme jako firmy o sobě základní informace z webů a měly obě strany připravené dotazy a možné okruhy spolupráce. Věřím, že z těchto setkání vzejdou obchody, protože na sebe natrefily osoby podobně naladěné a výborně celou situaci uchopily do svých rukou. Vím, ze své praxe, že obchodní vztahy s partnery, se tvoří roky, ale pokud je položen ten správný základ, na kterém se může budovat, jde vše o poznání jednodušeji.
  Máte moji velikou úctu a hlavně stále nevycházím z údivu, že vše pro nás – B2B potencionální partnery, organizujete ZDARMA (v rámci financování EU + MO).
  Velmi ráda naváži na to, o čem jsme dnes též hovořily, zapojím se do Vašeho programu s Janou (překladatelkou) a pozvu Vás k nám, do firmy na ukázku naší výroby, designu a projekce . Budu se moc těšit na osobní setkání s Vámi.
  A myslím, že dnes si všichni zasloužíme malinkou oslavu, za ten obrovský kus skvěle odvedené práce.
  Děkuji, Kamila Řezníčková, S.O.S. Dekorace
  (listopad 2020, účastník matchmakingových jednání CONTACT “denkmal”)
 • “EEN staff has been very informative and very quick to answer any queries pulled up, in short notice she arrange future cooperations and engagements with prospective partners.”
  (9.3.2018, účastník matchmakingových jednání při ITB Berlín)
 • “…Vaše práce je úžasná a moc nám pomohla! Děkujeme za vše!”
  (13.3.2017, účastník matchmakingových jednání při ITB Berlín)
 • “…chtěl bych Vám touto cestou co možná nejvíce poděkovat za oslovení při účasti na Sicily4Expo 2015.
  Tato pracovní cesta a celkově účast na všech B2B jednání pro nás byla velice přínosná. V současné době pracujeme na co nejrychlejším začlenění nabízených výrobků do portfólia našich prodejen. Všechny společnosti z italské strany byly a jsou velice vstřícné při hledání té nejlepší možnosti dopravy jejich produktů do České republiky…”
  27.7.2015, účastník obchodní mise Sicily4Expo, Itálie

Zpětná vazba – semináře

 • “Včera jsem se s kolegy zúčastnila Vašeho semináře. Chtěla jsem za nás všechny moc poděkovat, protože to pro nás rozhodně nebyla ztráta času! Naopak vysoce oceňuji Vaši profesionalitu, přehled v pro nás tak složité oblasti a taky lidskost a příjemné vystupování 😊 Moc nás to potěšilo a pomohlo. Když budeme něco konkrétního řešit, s čím si nebudeme umět poradit, určitě se na Vás obrátíme, pokud to Váš čas dovolí. Pěkný den z Olomouce”
  (k semináři Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb, 14. 3. 2019)
 • “Mnohokrát Vám děkuji za vyčerpávající informace ohledně naší zakázky do Německa. Výklad je velmi srozumitelný, z odkazů lze dohledat potřebné informace. Moc jste nám pomohla. Na seminář jsem se přihlásila, budu se těšit na viděnou.”
  (1. pol. 2017, adresováno RNDr. Jitce Ryšavé za poradenství podnikům)
 • “Rád bych vám touto cestou poděkoval za včerejší přednášku na téma Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb – novinky a praktické příklady, která pro mě byla přínosná a věřím, že nám pomůže v naší expanzi do zahraničí.
  (k semináři Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb, 30.5.2017)
 • “Ráda bych Vám moc poděkovala na úžasnou ochotu včera na telefonu i pohotové informace. Nakonec, po schůzce s majitelem firmy, nebudeme pracovníky do Švýcar vysílat. Tak se nezlobte, že jsem Vás obtěžovala. Velmi ráda se znovu ozvu, a ještě raději znovu osobně potkám, při jiné příležitosti. Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů a všecko dobré. Přijměte mnoho pozdravů z Moravy.
  (23.2.2017, adresováno RNDr. Jitce Ryšavé za poradenství podnikům)
 • “Nejen na dnešním semináři, ale vždy je výklad velice zajímavý a vždy aktualizovaný. Zároveň je doplněn o případy ze života… Služby využívám už několik let a velice je oceňuji. Pro malé firmy jsou obdobné informace jinak nedostupné.”
  (k semináři Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb, 21.2.2017)