Ohlasy od klientů (výběr za období 2017 - 2020)

Z děkovných dopisů

 • “Mnohokrát Vám děkuji za opravdu rychlou zpětnou vazbu a perfektní detailní řešení. Velmi jste nám pomohla.”
 • “Velmi děkuji za zaslané závěry, určitě nám budou k užitku a vážím si Vašeho zodpovědného a detailního přístupu k věci.”
 • “Já Vám opravdu moc děkuji a kdybych mohl být někdy v budoucnu s čímkoliv nápomocen, jsem plně k dispozici. Velice nám to pomohlo rozplést poměrně složitý příběh.”
 • “Mockrát děkuji za čas, který jste věnovala firmě…Doufám, že si uvědomili, že jsou Vaším velkým dlužníkem. Já jenom zírám, jak dokonalý návod jste jim připravila.”
 • “Děkuji mockrát za pomoc 🙂 Vaše práce má smysl.
 • “Služby poskytované prostřednictvím Vaší sítě EEN hodnotím jako velmi cenné a přínosné. Jedná se o ucelené a komplexní informace týkající se právní problematiky přeshraničního poskytování služeb a informace týkající se vysílání pracovníků do zahraničí, dodržování pracovně-právních podmínek vyslaných zaměstnanců, nahlášení a kvalifikační předpoklady, sociální a zdravotní pojištění, platby DPH a daně z příjmů a mnohé další. Naše společnost se zabývá inženýrskou činností v oblasti výstavby a rekonstrukce interiérů komerčních prostor. Před třemi roky byla naše společnost oslovena stávajícími klienty i pro zahraniční spolupráci. S poskytováním mezinárodních služeb jsme neměli žádné zkušenosti, nicméně rozšíření služeb i do jiných států bylo pro naší společnost nemalou výzvou. Z počátku bylo velmi problematické získat jakékoliv potřebné informace. Až do té doby, než se naskytla ta možnost oslovit Vaší síť Enterprise Europe Network, paní RNDr. Jitku Ryšavou, kterou osobně považuji za profesionálního a špičkového odborníka a velmi si vážím naší dosavadní spolupráce, díky níž jsme měli tu možnost zajistit veškeré potřebné úkony a náležitosti v poskytování přeshraničních služeb, a to konkrétně do zemí jako je Německo, Rakousko, Francie, Belgie, Dánsko a Slovensko, ať již prostřednictvím telefonických a e-mailových konzultací, pořádaných seminářů či poskytnutých příruček. Touto cestou ještě jednou mnohokrát děkuji a těším se na další úspěšnou spolupráci.”
  (23.8.2017)

 • “Velice Vám děkuji za Vaši iniciativu. Bylo by potřeba v naší republice více takto zapálených lidí, jako jste Vy 🙂 “
 • “Moc děkuji za zaslané informace a jejich skvělé zpracování. Hodně jste mi pomohla.”
 • “Moc děkuji za vyčerpávající informace. Sice jste nás nepotěšila a tuto ojedinělou zakázku asi raději odmítneme, ale i přesto moc děkuji.”
 • “Děkuji za zaslané informace a za novou brožuru, je fakt super. Hezké dny a pozdrav úžasné paní Ryšavé.”
 • “Velice Vám děkuji za zodpovězení mých dotazů, velice mi to pomohlo. Také děkuji za rychlost, s jakou jste se s tím vypořádala.”
 • “Veľmi vám chcem poďakovať za vašu pomoc a informácie, ktoré ste mi napísali, veľmi mi to pomohlo.”
 • “Dear Jitka and Petra, You are brilliant, this is perfect! Thank you so much for all your effort and work to help me and my client.
  (30.6.2017, od kolegů ze sítě EEN z Nottinghamu, UK)

Zpětná vazba – semináře

 • “Včera jsem se s kolegy zúčastnila Vašeho semináře. Chtěla jsem za nás všechny moc poděkovat, protože to pro nás rozhodně nebyla ztráta času! Naopak vysoce oceňuji Vaši profesionalitu, přehled v pro nás tak složité oblasti a taky lidskost a příjemné vystupování 😊 Moc nás to potěšilo a pomohlo. Když budeme něco konkrétního řešit, s čím si nebudeme umět poradit, určitě se na Vás obrátíme, pokud to Váš čas dovolí. Pěkný den z Olomouce”
  (k semináři Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb, 14. 3. 2019)
 • “Mnohokrát Vám děkuji za vyčerpávající informace ohledně naší zakázky do Německa. Výklad je velmi srozumitelný, z odkazů lze dohledat potřebné informace. Moc jste nám pomohla. Na seminář jsem se přihlásila, budu se těšit na viděnou.”
  (1. pol. 2017, adresováno RNDr. Jitce Ryšavé za poradenství podnikům)
 • “Rád bych vám touto cestou poděkoval za včerejší přednášku na téma Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb – novinky a praktické příklady, která pro mě byla přínosná a věřím, že nám pomůže v naší expanzi do zahraničí.
  (k semináři Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb, 30.5.2017)
 • “Ráda bych Vám moc poděkovala na úžasnou ochotu včera na telefonu i pohotové informace.Nakonec, po schůzce s majitelem firmy, nebudeme pracovníky do Švýcar vysílat. Tak se nezlobte, že jsem Vás obtěžovala. Velmi ráda se znovu ozvu, a ještě raději znovu osobně potkám, při jiné příležitosti. Děkuji Vám a přeji hodně úspěchů a všecko dobré. Přijměte mnoho pozdravů z Moravy.
  (23.2.2017, adresováno RNDr. Jitce Ryšavé za poradenství podnikům)
 • “Nejen na dnešním semináři, ale vždy je výklad velice zajímavý a vždy aktualizovaný. Zároveň je doplněn o případy ze života… Služby využívám už několik let a velice je oceňuji. Pro malé firmy jsou obdobné informace jinak nedostupné.”
  (k semináři Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb, 21.2.2017)

Zpětná vazba – matchmakingové akce

 • “EEN staff has been very informative and very quick to answer any queries pulled up, in short notice she arrange future cooperations and engagements with prospective partners.”
  (9.3.2018, účastník matchmakingových jednání při ITB Berlín)
 • “Ještě jednou bych Vám chtěla moc poděkovat za spolupráci při přípravě naší cesty na veletrh a zprostředkování schůzek s partnery. Účast na veletrhu hodnotím velice pozitivně. Určitě nám byla, je a bude přínosem.”
  (9.3.2018, účastník matchmakingových jednání při ITB Berlín)
 • “…Vaše práce je úžasná a moc nám pomohla! Děkujeme za vše!”
  (13.3.2017, účastník matchmakingových jednání při ITB Berlín)
 • “Děkujeme vám za velmi dobrou organizaci Matchmakingu při Elmia Subcontractors 2015. Z hlediska kontaktů to byl jeden z našich nejúspěšnějších matchmakingů, ne-li přímo nejúspěšnější. Veškeré získané kontakty budeme postupně kontaktovat a o výsledcích Vás budeme informovat.”
  jednatel firmy KORNET s.r.o.
  24.11.2015, Kraslice
  Účastník matchmakingových jednání při Elmia Subcontractor 2015, Švédsko 
 • “…chtěl bych Vám touto cestou co možná nejvíce poděkovat za oslovení při účasti na Sicily4Expo 2015.
  Tato pracovní cesta a celkově účast na všech B2B jednání pro nás byla velice přínosná. V současné době pracujeme na co nejrychlejším začlenění nabízených výrobků do portfólia našich prodejen. Všechny společnosti z italské strany byly a jsou velice vstřícné při hledání té nejlepší možnosti dopravy jejich produktů do České republiky…”
  27.7.2015, účastník obchodní mise Sicily4Expo, Itálie