IROP TOUR

Celkem 50 seminářů uspořádalo Centrum pro regionální rozvoj ČR od dubna do června. Cílem IROP TOUR bylo poskytnout co nejvíce relevantních informací potenciálním žadatelům o peníze z programu IROP, který je těšně před vyhlášením prvních výzev. Nejvíce dotazů směřovalo do oblasti školství, cyklodopravy, revitalizace veřejných prostranství a sociálních služeb.

IROP TOUR se setkala s velkým zájmem veřejnosti. Jednotlivých seminářů se zúčastnilo celkem 1656 potenciálních žadatelů, kteří měli možnost známkovat kvalitu seminářů od jedničky do pětky jako ve škole. Výsledné hodnocení, kterým byla známka 1,4, je pro zaměstnance Centra výbornou vizitkou.

Prezentace z jednotlivých IROP TOUR

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Karlovarský kraj

Kraj Vysočina

Královéhradecký kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Moravskoslezský kraj

Pardubický kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Chcete vědět víc?

Dotazy můžete vznášet prostřednictvím Konzultačního servisu.

Konzultační servis je služba určená ke zjednodušení komunikace při řešení dotazů před podáním žádosti o podporu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu 2021 – 2027

Prostřednictvím systému probíhá komunikace mezi budoucími žadateli o podporu, zpracovateli žádostí o podporu (svodně „tazateli“) a Centrem pro regionální rozvoj České republiky k projektům plánovaným k předložení do IROP pro období 2021 – 2027.

Konzultační servis