Náhledový obrázek

Digital Enterprise Show 2021

EEN
B2B
18. 5. 2021 - 19. 5. 2021
on-line

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU.

Digital Enterprise Show (DES) 2021 – obchodní schůzky mezi poskytovateli inovačních řešení a digitálních technologií a partnery z různých průmyslových oborů, kteří tyto inovace mohou využít.

Obory: telco, média a zábava, průmysl 4.0, online maloobchod, platformy a logistika, inteligentní města a městská mobilita, bankovnictví a pojišťovnictví, zdravotnictví a biologie, inteligentní pracoviště, cestovní ruch a pohostinství a energetika a veřejné služby. Určeno především pro start-up, spin-off, malé a střední podniky i velké společnosti, univerzity, výzkumná centra a další subjekty z Evropy i dalších zemí.

Jedná se o hybridní kombinovanou b2b akci, tedy zúčastní se jí firmy:

  • Přímo v místě konání, budou fyzicky přítomné a uskuteční klasické schůzky face-to-face
  • Online, tedy vzdáleně, schůzky budou virtuální

Proč se zúčastnit obchodních jednání DES 2021:

  • Představíte svůj výrobek/ technologii/službu během dvoustranných online schůzek i na webových stránkách projektu. Seznámíte se s posledními trendy a inovacemi. 
  • Rozšíříte síť svých partnerů pro výrobní, obchodní přeshraniční spolupráci.
  • Zůstanete ve svém studiu, kanceláři či doma, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 30 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a chcete-li i webová kamera.

Registrační poplatky: účast je zdarma.

Registrace je otevřena do 17.5.2021, na webové stránce: https://des2021.b2match.io/  

Webová stránka projektu:  https://des2021.b2match.io/ , naleznete zde seznam účastníků, informace o akci, součástí je platforma pro virtuální schůzky

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .

Pozvánka