Náhledový obrázek

EACP Virtual B2B Aerospace Applications&Technologies

EEN
B2B
8. 6. 2021 - 10. 6. 2021
on-line

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na obchodní dvoustranná jednání s podniky z EU a dalších zemí doplněná o konferenci organizovanou European Aerospace Cluster Partnership (EACP).

Obory: komponenty, materiály, mobilita, špičkové služby, digitalizace 4.0, moderní výrobní systémy, disrupting propulsion, New Space, MRO – Údržba, opravy a generální opravy, RPAS – Systém dálkově pilotovaných letadel

Určeno především pro firmy zaměřené na vývoj výrobků, procesů a služeb, výrobní společnosti i investory – vše spojeno s leteckým a kosmickým průmyslem.

    Proč se zúčastnit obchodních jednání EACP Virtual B2B:

  • Představíte svůj výrobek/ technologii/službu během dvoustranných online schůzek i na webových stránkách projektu. Oslovíte nové zahraniční partnery ke spolupráci.
  • Seznámíte se s posledními trendy a inovacemi. Na 8.6.2021 je naplánovaná dopolední konference
  • Vše je online, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 20 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a kamera. Ušetříte čas i náklady spojené s cestou.

Registrační poplatky: účast je zdarma. Registrace je otevřena do 8.6.2021, na webové stránce projektu  

Webová stránka projektu:  https://eacp-aerospace-2021.b2match.io/ , naleznete zde seznam účastníků, informace o akci, součástí je platforma pro virtuální schůzky

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .

Pozvánka