Náhledový obrázek

Fashion Match Supply 2021

EEN
B2B
26. 4. 2021 - 30. 4. 2021
on-line

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na online obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU.

Virtuální schůzky jsou určeny pro firmy z módního průmyslu. Odpolední b2b jednání jsou doplněna dopoledními přednáškami a workshopy na zajímavá témata, např. právní rámec módního průmyslu a souvislosti s pandémií, e-commerce, logistika, balení, inovace a urdržitelný textil.

Účast je vhodná pro: módní návrháře a stylisty, módní značky, výrobce oděvů i módních doplňků, maloobchody s módou, distributory, platformy elektronického obchodu, dodavatele textilu, logistické společnosti, PR agentury, konzultanty, univerzity a výzkumné instituce. Akce zahrnuje všechny články módního průmyslu: dodavatelské řetězce v módě, výroba, prodej, e-commerce a logistika, udržitelná produkce textilu.

    Proč se zúčastnit obchodních jednání Fashion Match Supply 2021:

  • Představíte svůj výrobek / projekt / technologii / službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu
  • Najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní přeshraniční spolupráci, setkáte se s odborníky z oboru
  • Zůstanete ve svém studiu, kanceláři či doma, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 30 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a chcete-li i webová kamera.

Registrační poplatky: účast je zdarma.

Webová stránka projektu:  https://fashion-match-supply-2021.b2match.io/ – naleznete zde seznam účastníků, registraci, informace o akci, součástí je platforma pro virtuální schůzky.

Pozvánka

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .