Náhledový obrázek

MBM Tourism Prague 2021

EEN
B2B
1. 10. 2021 - 1. 10. 2021
on-line

Obchodní jednání s českými i evropskými podnikateli při veletrhu cestovního ruchu a regionální turistiky: Holiday World&Region World.

Cestovní ruch patří mezi nejvíce zasažené obory pandemií. Pořádáním těchto b2b jednání chceme, společně s partnery z EEN, přispět ke zlepšení situace podnikatelů v cestovním ruchu a přidružených oborech a pomoci při navázání nových b2b kontaktů.

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás spolu s partnery sítě EEN v dalších zemích zve na mezinárodní jednání s podnikateli v cestovním ruchu.

Po loňském úspěšném prvním ročníku b2b jednání během veletrhu Holiday World v Praze, který se ještě uskutečnil v únoru na výstavišti PVA v Letňanech, připravujeme druhý ročník mezinárodních obchodních jednání i v roce 2021.

MBM Tourism Prague 2021 bude kombinovat obě varianty, tedy online virtuální jednání a klasické „face-to-face“ schůzky pro ty, kteří budou přítomni přímo na veletrhu.

Využijte časově i finančně zajímavé b2b akce k získání nových mezinárodních obchodních kontaktů. Akce je jednodenní, schůzky trvají 20 minut – můžete uskutečnit až 15 jednání. Účast na obchodních jednáních je zdarma.

Matchmaking business meetings = obchodní jednání = předem připravené obchodní schůzky podle Vašich požadavků. Partnery na jednání si vyberete z přihlášených firem, jejichž seznam naleznete v katalogu na webu projektu před akcí.

Obory a aktivity, kterým bude MBM Tourism Prague 2021 určena:

  • Asociace, instituce a klastry z oblasti cestovního ruchu
  • Cestovní kanceláře a agentury,  tour operátoři
  • Hotely, restaurace, lázně, wellness,
  • Digitální řešení pro cestovní ruch, podpůrné služby pro turismus
  • Regionální turismus (agroturistika, vinařské stezky, cyklostezky…)

Webové stránky veletrhu: https://holidayworld.cz/

Přihlásit na akci se můžete již nyní prostřednictvím on-line formuláře. Webová stránka projektu bude spuštěna v nejbližších dnech.

Tisková zpráva MBM Tourism Prague 2020

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .