Náhledový obrázek

MED2MEET 2022 - virtual healthcare cooperation day

EEN
B2B
18. 5. 2022 - 18. 5. 2022
online

B2b jednání jsou vhodná pro: výrobci zdravotnických prostředků, poskytovatelé řešení a služeb pro lékařská zařízení (využití umělé inteligence, 3D tisku, robotiky, IT, apps, SW), distributoři, zástupci nemocnic a zdravotnických zařízení, vědecké instituce, veřejná správa.

Tato b2b obchodních jednání je odzkoušená již od předloňského roku, kdy jsme prakticky všechny b2b projekty takto organizovali a podnikatelé si na to rychle zvykli a velmi tento online nástroj oceňují. Tento model je časově a nákladově efektivní a přináší výsledky v podnikání!

Pro online b2b jednání nepotřebujete žádný nový SW, pouze se přihlásíte do svého profilu na webové stránce projektu v čase plánovaného setkání, vyberete schůzku a zapnete mikrofon a kameru (kamera je na Vašem rozhodnutí) a jednání může začít. Takto jednoduše to funguje. Jednání jsou naplánovaná v délce 20 minut a v angličtině, pokud se obě strany nerozhodnou pro jiný komunikační jazyk.

Hlavní organizátor: Polská agentura pro rozvoj podnikání, B2B jednání MED2MEET 2022 jsou zahrnuta do programu Polish Medical Devices Promotion Program.

Webové stránky akce https://med2meet2022.b2match.io/

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .