Náhledový obrázek

Seminář Vysílání pracovníků a přeshraniční poskytování služeb

Seminář
EEN
19. 10. 2021 10:00 - 19. 10. 2021 15:00
Praha

Náplní semináře bude přeshraniční poskytování služeb a vysílání pracovníků ze všech úhlů. Přednášející RNDr. Jitka Ryšavá z EEN se touto problematikou bude zabývat především s ohledem na pracovně-právní podmínky vyslaných zaměstnanců, sociální a zdravotní pojištění, poskytování služeb osobami samostatně výdělečně činnými a procedurami s tím spojenými (vše bude vysvětleno na praktických příkladech). Zaměří se také na novinky, především na revizi směrnice o vysílání pracovníků.

Seminář je prozatím plánovaný jako prezenční – od 10 do 15 hodin s polední přestávkou – a to za dodržení aktuálních hygienických předpisů. Účastníci se mj. budou muset prokázat bezinfekčností. (Program bude zveřejněn později.)

V případě on-line varianty proběhne webinář přes MS Teams, a to od 10 do 13 hodin s polední přestávkou. (Odkaz na webinář bude předem zaslán přihlášeným účastníkům.)

Seminář je již obsazen. V případě zájmu kontaktujte Bc. Barboru Mudruňkovou, tel.: 225 855 313, e-mail: barbora.mudrunkova@crr.cz, která Vás zařadí na seznam náhradníků.