Technology & Business Cooperation Days 2020

EEN
B2B
13. 7. 2020 - 17. 7. 2020
Hannover

Z důvodů aktuální situace s koronavirem byl termín konání veletrhu i B2B jednání přesunut na 13 – 17. 7. 2020. Vše ostatní zůstává v platnosti.

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj ČR Vás zve na obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU.

Veletrh Hannover Messe je největší průmyslový veletrh zahrnující široké spektrum průmyslových oborů: Průmysl 4.0, Logistika 4.0, R&D, průmyslová automatizace, průmyslová bezpečnost, energeticky úsporné průmyslové technologie, výrobní technika a služby, energetika, ekologické technologie; Smart výroba, udržitelná výroba, mobilita. Každý rok přiláká tisíce vystavovatelů i návštěvníků z celého světa.

Od roku 2002 organizují partneři EEN v rámci veletrhu Hannover Messe obchodní jednání Technology & Business Cooperation Days (T&BCD). Rozhovory mezi firmami úspěšně vyústily v celou řadu podepsaných kontraktů.

Schůzky s partnery jsou 30minutové a můžete si vybrat jak partnery, s nimiž chcete jednat, tak i dny (i půldny), po které budete přítomni na veletrhu. Místo jednání: Hala 25, stánek G25 „Tech Transfer“ nebo na stáncích vystavovatelů. Akce je výhodná jak pro návštěvníky veletrhu, tak i pro vystavovatele.

Proč se zúčastnit obchodních jednání T&BCD:

  • Představíte svůj výrobek / projekt / technologii / službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu
  • Najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní či R&D spolupráci

Průmyslové obory: Průmysl 4.0 a Smart Factory, průmyslová automatizace, výroba komponentů, energeticky úsporné výrobní technologie, udržitelná výroba, energie & mobilita a mnoho dalších průmyslových oborů.

Registrační poplatky: 119€/ firmu. Firmy přihlášené do 29.5.2020 – účast zdarma!

Pozvánka a přihláška

Webová stránka projektu: https://technology-business-cooperation-days-2020.b2match.io/

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .