Náhledový obrázek

Technology & Business Cooperation Days 2021

EEN
B2B
12. 4. 2021 - 16. 4. 2021
on-line

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU.

Letošní ročník největšího průmyslového veletrhu Hannover Messe se kvůli pokračující pandemii uskuteční pouze digitálně. Stejně tak i b2b jednání organizovaná sítí EEN budou pouze virtuální. To znamená, že všechna dvoustranná setkání organizovaná v rámci Technology & Business Cooperation Days (T&BCD) 2021 se budou konat formou online setkání / videokonference prostřednictvím webové stránky projektu.

Webová stránka projektu https://technology-business-cooperation-days-2021.b2match.io/ slouží k registraci; najdete zde mj. více informací o akci a seznam účastníků; součástí je i platforma pro virtuální schůzky. Při registraci a vyplňování profilu v sekci „Choose your local support office“ vyberte „CZ – Centre for Regional Development of the Czech Republic“. Rádi Vám poskytneme asistenci a podporu před i během obchodních jednání.

Oborová specifikace: Průmysl 4.0 a Smart Factory, průmyslová automatizace, výroba komponentů, energeticky úsporné výrobní technologie, udržitelná výroba, energie & mobilita a mnoho dalších inovativních průmyslových oborů.

Od roku 2002 organizují partneři EEN v rámci veletrhu Hannover Messe obchodní jednání Technology & Business Cooperation Days (T&BCD). Tato akce se uskutečnila už v roce 2020 virtuální online formou za účasti mimořádného množství více než 900 firem. Jednání byla pouze online a i když někteří účastníci do té doby neměli žádnou zkušenost s virtuálními schůzkami, jednání se uskutečnila bez větších technických problémů a první kontakty takto byly úspěšně navázány.

Proč se zúčastnit obchodních jednání T&BCD 2021:

  • Představíte svůj výrobek / projekt / technologii / službu během dvoustranných schůzek i na webových stránkách projektu
  • Najdete zde nové partnery pro výrobní, obchodní či R&D přeshraniční spolupráci
  • Získáte nejnovější informace z výzkumu, setkáte se s odborníky z oboru
  • Zůstanete ve své kanceláři či doma, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 30 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a chcete-li i webová kamera.

Registrační poplatky: účast je zdarma

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .