Náhledový obrázek

Textile Connect 2021

EEN
B2B
1. 6. 2021 - 4. 6. 2021
on-line

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky Vás zve na online obchodní dvoustranné schůzky s podniky z EU.

Virtuální schůzky jsou určeny pro firmy z textilního a obuvnického průmyslu.  Textile Connect je platforma, která spojuje firmy/designéry, kteří hledají partnery mezi výrobci, poskytovateli služeb a dodavateli z textilniho a obuvnického průmyslu. 

Je to druhý ročník projektu Textile Connect, v loňském roce o něj byl mimořádný zájem. Zúčastnily se stovky firem a velkou část z realizovaných obchodních jednání tvořil podíl schůzek odběratel – dodavatel. 

Zhodnocení loňské akce včetně názorů zúčastněných firem naleznete na webové stránce letošního Textile Connect v sekci Previous edition Textile Connect 2020

    Proč se zúčastnit obchodních jednání Textile Connect 2021:

  • Představíte svůj výrobek/ technologii/službu během dvoustranných online schůzek i na webových stránkách projektu. Seznámíte se s posledními trendy a inovacemi. 
  • Rozšíříte síť svých partnerů pro výrobní, obchodní přeshraniční spolupráci.
  • Zůstanete ve svém studiu, kanceláři či doma, schůzky se budou konat v naplánovaných časech v délce 30 minut, není třeba pořizovat další SW, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a chcete-li i webová kamera.

Registrační poplatky: účast je zdarma.

Webová stránka projektu: https://textile-connect-2021.b2match.io/ naleznete zde seznam účastníků, registraci, informace o akci, součástí je platforma pro virtuální schůzky

Více informací podá Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .

Pozvánka