Třetí česko-saské setkání podnikatelek

EEN
B2B
Akce pro odbornou veřejnost
2. 10. 2020 - 2. 10. 2020
Ostrov u Tisé

Enterprise Europe Network (EEN) při Centru pro regionální rozvoj České republiky a české a německé  řemeslné a obchodní komory Vás zvou na setkání žen podnikatelek z Čech a německého Saska – region sousedící s Českem.

Jste podnikatelka – kosmetička, kadeřnice, švadlena, truhlářka, fotografka, knihařka,… hledáte nové kontakty na českém i německém trhu, zajímají vás zkušenosti podnikatelek z obou příhraničních regionů, chcete si na chvíli odpočinout od každodenních starostí, hezky si popovídat a užít si “dámský den”?

Využijte příležitosti a setkejte se s českými a saskými ženami podnikatelkami.

Setkání navazuje na předchozí dva ročníky česko-saského ženského dialogu, které se uskutečnily v Děčíně a Ostrově u Tisé. Akce se účastňují ženy z různých řemeslných oborů, například kosmetičky, švadleny, fotografky. Ale také zástupkyně ze stavebnictví, pískování skla, ruční výroby mýdel, výtvarné tvorba, ruční výroby knih či hudebních nástrojů nebo pekařství. Dochází tak ke sdílení zkušeností podnikatelek z tradičních ženských profesí s ženami, které se věnují ojedinělým, často již mizejícím řemeslům.

Přihláška

Více informací poskytne Ing. Eva Hrubešová, tel.: 225 855 312, e-mail: eva.hrubesova@crr.cz .