World class manufacturing (uzávěrka přihlášek)

Seminář
EEN
2. 7. 2020 - 2. 7. 2020
Japonsko/ web

Evropsko-japonské centrum, jeden z partnerů sítě Enterprise Europe Network, pořádá další ročník mise World class manufacturing.

V rámci pětidenní akce, která se uskuteční v Japonsku, budete mít možnost seznámit se způsoby, jak přední japonské firmy uplatňují systémy řízení (TQC, TQM, TPM, JIT, TIE, KAIZEN) v praxi.

Akce sestává ze školení, workshopů a návštěvy továren japonských firem, kde budete mít možnost mluvit i s jejich manažery.

Akce je určena osobám, které mají přímý vliv na řízení firmy, například výkonný ředitel, manažer pověřený řízením výroby nebo logistiky, vyšší management, manažer kvality a další.

Evropsko-japonské centrum hradí náklady přímo spojené s akcí, tedy semináře, workshopy, návštěvy firem. Účastníci si hradí náklady na cestu, ubytování a kapesné v Japonsku – je ale možné požádat si o grant ve výši €600.

Termín pro přihlášení: 2. července 2020, předpokládaný termín konání 16. – 20. listopadu 2020. Vzhledem k pandemické situaci ve světě je možné, že se akce odehraje v on-line prostoru.

Pro další informace navštivte stránky https://www.eu-japan.eu/events/world-class-manufacturing-november-mission.