Centrum připravuje semináře k veřejným zakázkám pro příjemce z IROP 2014-2021

4. 10. 2022

Máte v plánu předkládat žádost o platbu v IROP a hodila by se vám pomocná ruka v oblasti veřejných zakázek? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Připravili jsme sérii seminářů IROP ZAKÁZKY TOUR, kde vám naši odborníci pomohou s úspěšnou realizací vašeho projektu.

Pro koho jsou semináře určeny?

  • pro příjemce z IROP 2014-2021 (především předkladatele žádostí o platbu v roce 2023 a prvním kvartálu roku 2024)
  • zájemce o problematiku veřejných zakázek z řad veřejnosti

Co můžete očekávat?

Odborníci z Centra vám představí nejčastější pochybení při zadávání veřejných zakázek a poskytnou vám cenné rady, jak absolvovat celý proces co nejefektivněji. Věnovat se budou také včasnému a správnému dokládání dokumentace k zakázkám, aby následná kontrola i vyúčtování projektu proběhlo co nejdříve. Nebudou chybět ani aktuální problémy, které vás mohou při realizaci projektu potkat (např. nárůst cen stavebních materiálů a uplatnění finančních doložek ve smlouvách). Díky tomu budete vědět, jak jim co nejlépe předcházet a na co si dát největší pozor.

Kdy a kde?

Série seminářů odstartuje již v říjnu, a to v Hradci Králové. Po zbytek podzimu proběhnou ještě dvě akce. Počet míst je omezený, registrujte se proto včas v kalendáři akcí či přes odkaz u příslušné události níže. Na jaře se poté můžete těšit na semináře ve všech krajských městech. Podrobnosti vám přineseme již brzy.

TermínMístoPodrobnosti/registrace
19. října 2022Hradec KrálovéZDE
27. října 2022BrnoZDE
2. listopadu 2022PlzeňZDE
Jaro 2023všechna krajská městajiž brzy

Jsme tu pro vás

Pokud se nemůžete osobně zúčastnit seminářů nebo máte jiný dotaz, využijte služeb našeho Konzultačního servisu. Odborníci z Centra jsou vám vždy plně k dispozici.