Spouštíme novou kampaň Regiony nás baví

7. 9. 2020

Regiony nás baví – to je název nového on-line katalogu projektů podpořených z Integrovaného regionálního operačního programu. Naší snahou je ukázat, že projekty spolufinancované z IROP jsou nedílnou součástí naší každodenní zkušenosti a přispívají ke zlepšení kvality života obyvatel ve všech regionech České republiky.

Na webové stránce www.regionynasbavi.cz jsou ke zhlédnutí 2 video-reportáže a 3 články z každého kraje, které na vybraných projektech ukazují, jak lze přispět k rozvoji regionů za pomoci EU fondů.  

Součástí kampaně, která bude probíhat ve vybraných on-line médiích, budou i soutěže na sociálních sítích. Jako první připravujeme soutěž na Facebook, jejímž cílem bude pojmenovat virtuální rodinu, která bude tváří celé kampaně.

Kampaní chceme veřejnosti představit konkrétní využití prostředků z Integrovaného regionálního operačního programu na reálných projektech. On-line katalog není finální, v budoucnu v něm budou přibývat další videa, články a rozhovory, takže mapa projektů se bude postupně zaplňovat a možná vás některé z nich inspirují k výletu. Jeden tip za mnohé: zajeďte se podívat do pivovaru Neratov, kde v rámci rozšíření sociálního podniku vaří skvělá lokální piva.