Roadshow IROP v Praze - představení Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027

4. 11. 2019

V Praze proběhlo dne 14. 10. představení Integrovaného regionálního operačního programu 2021-2027. Přinášíme Vám krátké shrnutí proběhlé události i s odkazy na jednotlivá vystoupení.

V budově Ministerstva pro místní rozvoj na pražském Staroměstském náměstí pronesla úvodní slovo ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová a hlavní změny v novém programovém období 2021-2027 oproti předchozímu období představil náměstek MMR pro řízení Sekce evropských a národních programů Mgr. Zdeněk Semorád. Na jeho prezentaci navázal s příspěvkem “Představení návrhu IROP 2021-2027” Ing. Rostislav Mazal, ředitel Řídicího orgánu IROP.

Jednotlivým změnám v administrativním řízení se věnovali v dopoledních hodinách náměstek pro řízení Sekce regionálního rozvoje Mgr. David Koppitz s příspěvkem “Zaměření a změny v ITI pro nové období” a Ing. Jiří Krist, předseda Národní sítě MAS, který představil pokračování komunitního rozvoje v příspěvku “Zaměření a změny v CLLD pro nové období”.

Za samotné Centrum pro regionální rozvoj vystoupili generální ředitel Centra Ing. Zdeněk Vašák a Ing. Helena Miškovičová, ředitelka Sekce administrace programů. Ta se ve svém příspěvku věnovala další velké novince programu – představení konzultačního servisu.

Záznam celé roadshow IROP 2021-2027 na Youtube

Více informací a cenné odkazy na proběhlé prezentace naleznete zde.

Termíny seminářů v jednotlivých krajských městech (Liberec, Ústí nad Labem, Pardubice, Plzeň, Karlovy Vary, Hradec Králové, Jihlava, Olomouc, Zlín, Ostrava, České Budějovice, Brno) budou postupně zveřejňovány. Těšíme se na shledání s Vámi na některé z těchto akcí!