Virtuální b2b jednání s firmami z celého světa

19. 5. 2020

Klasické dvoustranné b2b obchodní schůzky se přesunuly do on-line prostředí, což přináší firmám nemalé úspory. Za „normálních“ okolností by se b2b akce konaly při velkých veletrzích či konferencích, tzn., že účastníci musí hradit náklady spojené s cestou a ubytováním. V této „zvláštní“ době, kdy se obchodní jednání uskutečňují virtuálně, mohou účastnící zůstat ve své kanceláři či na home office a domlouvat spolupráci se zajímavými partnery on-line.

Webové b2b nástroje používané sítí Enterprise Europe Network jsou nově doplněny o část využívanou pro on-line komunikaci. Pro virtuální obchodní jednání nepotřebujete žádný nový software nebo aplikaci, pouze se přihlásíte do svého profilu na webové stránce b2b projektu v čase plánovaného setkání, vyberete schůzku, zapnete mikrofon a kameru (kamera je na vašem rozhodnutí) a jednání může začít. Takto jednoduše to funguje. Schůzky jsou v angličtině (pokud se obě strany nedomluví na jiné společné řeči) v délce 20 minut.

Vyzkoušejte nový způsob virtuálních b2b jednání s budoucími partnery. B2b on-line obchodní jednání jsou vysoce efektivní cestou k získání nových kontaktů – právě z vašeho oboru.

Seznam zajímavých akcí v nejbližší době:

Kombinace virtuálních schůzek 27. května a osobních b2b jednání 9. září v belgickém Gentu; prozatím lze vybrat pouze květnový termín.
Web akce https://eurostars-knowledgeforgrowth-2020.b2match.io/

Schůzky on-line 5. června
Web akce https://biobased2020.b2match.io/

Schůzky on-line 10. června
Web akce https://innovatmatch-2020.b2match.io

Schůzky on-line 17. a 18. června
Web akce https://milan-design-week-2020.b2match.io/

Schůzky on-line 24. června
Web akce https://e2tech4smartcities-2020.b2match.io/

Schůzky on-line 13. a 14. července
Web akce https://technology-business-cooperation-days-2020.b2match.io/