Vítejte na nových webových stránkách Centra

24. 10. 2019

Jsme rádi, že vám po mnohaměsíční práci můžeme představit novou podobu webu naší organizace. Nový web má moderně řešené grafické rozhraní, které se automaticky přizpůsobí všem myslitelným zobrazovacím prostředkům, od stolního počítače přes tablety až k mobilním telefonům, různě velkým oknům i orientaci stránek na výšku či šířku.

Nové intuitivní redaktorské a administrátorské rozhraní umožnuje plnou kontrolu obsahu celého webu Centrem a plynulou aktualizaci řadou redaktorů ze všech odborů a oddělení. Návštěvníci stránek Centra se mohou těšit na novou fotogalerii, kde se budou postupně prezentovat nejzajímavější realizované projekty, zcela přepracována je i organizace knihovny dokumentů, kde jsou/budou jednoduše dostupné všechny soubory určené ke stažení včetně jejich dříve platných verzí.

Každá hlavní oblast činnosti Centra (IROP, EÚS, EEN) má nyní vlastní domácí stránku s vlastním kalendářem a aktualitami, které se zároveň automaticky kopírují i na hlavní stranu celého webu. Řada modulů je dostupná z různých stránek tak, jak je logicky třeba – uživatel si tak ušetří například přeskakování z informací o dotačním programu na menu s kontakty na příslušné manažery projektů apod.

Věříme, že nové stránky zlepší komfort nejen pro odbornou veřejnost, žadatele a příjemce dotací z evropských fondů, které Centrum administruje, ale také pro všechny zájemce o problematiku čerpání prostředků z operačních programů a pro širokou veřejnost, která se může seznámit s těmi nejzajímavějšími projekty, které byly díky prostředkům z fondů EU realizovány.

Líbí se vám nová podoba webu? Máte k němu jakékoli připomínky? Dejte nám vědět na media@crr.cz.